Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak mindig azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak mindig azok a srácok akik alacsonyak, hogy nekik nem jut nő nem tudnak becsajozni csak a-miatt mert alacsonyak?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok. Nos nem értem a problémát. Én 2 komoly kapcsolaton is túl vagyok az egyik egy másfél, a másik egy 7 éves kapcsolat volt. Mindkettő szép, okos, tanult nő volt. Nos 1 éve vagyok egyedül és azóta 5 lánnyal feküdtem le, jelenleg is össze járok 2 nővel.

Rendszeresen azon vagyok hogy fejlesszem magam mint külsőleg mind belsőleg. Mikor kapcsolatba voltam két nálam magasabb lány is össze akart jönni velem az egyik egy 180 a másik 182-183 cm magas csaj lehetett, viszont mivel akkor kapcsolatba voltam így nem lett belőle semmi és hozzá teszem mind a két nő gyönyörű volt.

Konditerembe is minap megismertem egy idősebb szexi kinézetű nőt (40 körül lehet), úgy hogy ő jött oda hozzám random és elkezdtünk beszélgetni.

Szóval nem értem ezeket a kifogásokat hogy valaki évek óta azért nem tud becsajozni, mert alacsony.

Legyetek magabiztosak srácok, higyjétek el teljesen másképp fognak hozzátok állni a nők.

26f



szept. 14. 23:46
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%

"Legyetek magabiztosak srácok"



De hogyan? Ha valaki nem magabiztos, mert sikertelen a nòknél, hogy legyen magabiztos?

szept. 14. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Önfejlesztés.

Utána jobb lesz minden (talán), ha a külsővel egyetemben belsőleg is sikerül változni.

szept. 15. 00:04
 3/23 anonim ***** válasza:
47%

1.

Úgy, hogy sikereket ér el másban.

Ha megcsinálok egy melót, amivel hetek/hónapok óta dolgozom,

vagy ha 5 lesz egy vizsgám,

vagy ha gólt rúgok a csütörtök esti focin,

vagy ha online sakkban nyerek egy nap 8at 10 meccsből,

vagy ha egy ötletemre rácsúszik a főnök és a cég miattam spórol milliókat,

vagy ha sikerül egy régen várt családi eseményt megszervezni.


Akármi!

Válassz egyet, vagy alakíts ki sajátot, amivel sikert érhetsz el.


Ezek sikerek és az ember ezekből érezhetné, hogy értékes és ezzel egyre biztosabb lehetne a saját értékeiben, és ebből kéne a magabiztosságot meríteni. Nem kizárólag a csajozásból. Abból is lehet, de nem CSAK abból.

szept. 15. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
63%

Ja, és a kérdésre válaszolva:


Szerintem ez egy ilyen áldozati szerep, amit egy kísérletben is mértek/tapasztaltak.

"Perceptions of the impact of negatively valued physical characteristics on social interaction"


58 mp-ben: https://www.youtube.com/watch?v=V91kENu5hE8


De lényeg, hogy a pasik alacsonyak és alapból sikertelenek voltak a nőknél.

Elsőre nagy részt mindenki az, én is emlékszem a gimis bénázásaimra. Szörnyű volt.

Csak én nem kezdtem el hibáztatni egyetlen tulajdonságomat, amin képtelen vagyok változtatni, és törte ez le a magabiztosságom.


Viszont ezek a fickók szerintem eldöntötték, hogy ők alacsonyak, tehát nincs is esélyük, tehát így nem is próbálkoznak. Egy durva pszichológiai örvényben vannak, amiből talán sose fognak kijutni.

szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim válasza:
6%
170 cm-el nagy csajozo mester vagy:D igen.. biztos
szept. 15. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:

5# Nem mondom azt hogy "csajozó mester" vagyok, de mindig akadtak nők és nem akármilyenek.

Szerinted csak az tud csajozni aki magas? Ha jól nézel ki adsz magadra, nem vagy értelmileg nulla, van szókincsed jó a "beszélőkéd", magabiztos vagy akkor nem fog gondot okozni a csajozás 170-175 cm magasan sem! 😉 Kíváncsi lennék melyik nő hajtaná el magától Tom Cruset, Zac Efront, Tom Hollandot csak azért mert alacsonyak 🤡

szept. 15. 00:40
 7/23 anonim ***** válasza:
25%
6# Akiket felsoroltál azok mind az alacsonyságuk mellet jóképűek meg Hollywood-i sztárok, milliárdosok. Igen is számít a nőknél a magasság. Lehet hogy te gazdag vagy aztán azért nem hajtottak el.
szept. 15. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
17%

A 170 cm az még a nők által minimum elvárt tartományon belül van, alatta gyűlölik és lenézik a férfit többnyire.


Amúgy kérdezd már meg bármelyik nőt, hogy milyen pasik tetszik: legyen MAGAS, erre veri a nyálát az összes!

szept. 15. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
8# Hála a Social Medianak! Régen ez a magasság kérdés nem annyira érdekelte a nőket mint most.
szept. 15. 01:36
 10/23 anonim ***** válasza:
26%

#3



Ennek nincs köze a nőknél való sikerességhez. Nincs összeköttetésben. Amkor tanulmányi versenyt nyertem a suliban, az sem változtatott semmit, a lányok ugyanúgy levegőnek néztek. A kérdező fiatalkora óta sikeres volt a nőknél, emiatt magabiztos. Vagyis ez egy öngerjesztő folyamat.

szept. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!