Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak mindig azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak mindig azok a srácok akik alacsonyak, hogy nekik nem jut nő nem tudnak becsajozni csak a-miatt mert alacsonyak?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok. Nos nem értem a problémát. Én 2 komoly kapcsolaton is túl vagyok az egyik egy másfél, a másik egy 7 éves kapcsolat volt. Mindkettő szép, okos, tanult nő volt. Nos 1 éve vagyok egyedül és azóta 5 lánnyal feküdtem le, jelenleg is össze járok 2 nővel.

Rendszeresen azon vagyok hogy fejlesszem magam mint külsőleg mind belsőleg. Mikor kapcsolatba voltam két nálam magasabb lány is össze akart jönni velem az egyik egy 180 a másik 182-183 cm magas csaj lehetett, viszont mivel akkor kapcsolatba voltam így nem lett belőle semmi és hozzá teszem mind a két nő gyönyörű volt.

Konditerembe is minap megismertem egy idősebb szexi kinézetű nőt (40 körül lehet), úgy hogy ő jött oda hozzám random és elkezdtünk beszélgetni.

Szóval nem értem ezeket a kifogásokat hogy valaki évek óta azért nem tud becsajozni, mert alacsony.

Legyetek magabiztosak srácok, higyjétek el teljesen másképp fognak hozzátok állni a nők.

26f



szept. 14. 23:46
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
80%

#19 Az a baj, hogy olyat nem hallunk, hogy valakinek 30-40 évig nem ment, utána meg igen. Ilyen sztori nem igazán van. Csak olyan van, hogy nagynehezen összejön egy nem tetsző nővel, és utána más nőket néz.



Akinek megy, annak tinikora óta megy.

szept. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Inkább pszichoterápiát ajánlott igénybe venni annak, akinek nehezen megy. Az valóban használhat.
szept. 16. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
100%
Sokan 180 centivel vagy afelett sem tarolnak sikereket.. A magassagtol alapvetoen nem lesz sokkal kaposabb valaki.. pl vannak akik mondjak hogy kiedzetek a testuket de tovabbra sem lettek nok az eletukben.. nem minden fejlodesert kapunk cserebe valamit masoktol , van amikor csak max a sajat valunkat utogethetjuk meg . A fejlodes sokszor nem aranyos a valos sikerrel.. lehet valaki jol tanult, jo szakmat, jo allast szerzett de evek alatt emberi kapcsolatban nem fizetodott meg az elert sikerei.
szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!