Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak mindig azok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak mindig azok a srácok akik alacsonyak, hogy nekik nem jut nő nem tudnak becsajozni csak a-miatt mert alacsonyak?

Figyelt kérdés

170 cm vagyok. Nos nem értem a problémát. Én 2 komoly kapcsolaton is túl vagyok az egyik egy másfél, a másik egy 7 éves kapcsolat volt. Mindkettő szép, okos, tanult nő volt. Nos 1 éve vagyok egyedül és azóta 5 lánnyal feküdtem le, jelenleg is össze járok 2 nővel.

Rendszeresen azon vagyok hogy fejlesszem magam mint külsőleg mind belsőleg. Mikor kapcsolatba voltam két nálam magasabb lány is össze akart jönni velem az egyik egy 180 a másik 182-183 cm magas csaj lehetett, viszont mivel akkor kapcsolatba voltam így nem lett belőle semmi és hozzá teszem mind a két nő gyönyörű volt.

Konditerembe is minap megismertem egy idősebb szexi kinézetű nőt (40 körül lehet), úgy hogy ő jött oda hozzám random és elkezdtünk beszélgetni.

Szóval nem értem ezeket a kifogásokat hogy valaki évek óta azért nem tud becsajozni, mert alacsony.

Legyetek magabiztosak srácok, higyjétek el teljesen másképp fognak hozzátok állni a nők.

26f



szept. 14. 23:46
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Sok barátom /haverom magasabb nálam , és ők is néznek ki valahogy, mégis vannak köztük olyanok akik már évek óta nem tudnak befűzni senkit, inkább prostihoz járnak, ennyit arról hogy csak az jó a csajoknál aki magas.
szept. 15. 01:55
 12/23 anonim ***** válasza:
12%
De ők nem magabiztosak, mert fiatalkoruktól kezdve csak a sikertelenség érte őket.
szept. 15. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
63%

Valószínű hogy nálad a 170 centin kívül minden más rendben van, így egész jó az összkép.

Náluk viszont más gond is lehet (arc,testalkat).

Ennyi a magyarázat


#3


Ahhoz hogy magabiztos legyél a nőknél, ahhoz a nőknél elért sikerek kellenek!

Abban tudsz magabiztos lenni, amiben jó vagy!

szept. 15. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
58%

Én is mondtam itt, exem még 170 sincs (168 körül) és nem kevés csajjal tudott megcsalni, azóta is soka van.

De kockás hasú, jól öltözik, helyes az arcra, igényes

szept. 15. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
38%
höböhöböhöhöböböh hülyegyerek saját magadat hazudtolod meg a kérdéseddel.
szept. 15. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

"Amkor tanulmányi versenyt nyertem a suliban, az sem változtatott semmit, a lányok ugyanúgy levegőnek néztek"


Jaj, nagyon nem sikerült megérteni a lényeget. :D


Nem azt mondták hogy ha sikereket érsz el akkor sikeres leszel a nőknél.

Hanem hogy ha sikereket érsz el, akkor magabiztosabb leszel, fejlődik az önbizalmad.

És az önbizalom olyan mint egy feromon amit megérez a tudatalatti. Ha kevés van, azt is érzik az emberek és az önkéntelenül is taszító (egyébként ez mindkét nemre igaz). Még a magabiztosság vonzó.

szept. 15. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

A 170 cm nem is alacsony, inkább a középtermet alsó határa. Engem sose érdekelt, hány cm egy férfi. A párom is alacsonyabb nálam, én 180 cm vagyok.

Lényeg, hogy legyen sármja, vonzó kisugárzása. Ez meglehet egy kifejezetten alacsony férfinál is, és hiányozhat egy nagyon magas esetében is.

Egyedül a netes ismerkedést kell hanyagolni a nem túl magasaknak, mert ott sok nő valóban kiírja, hogy minimum 180 cm-es férfi kell. Én úgy látom, a társadalom neveli a nőkbe, hogy a magas férfi a vonzó. Kevés lehet, akinek ez kifejezetten a fétise.

Pl. egy idős női ismerősöm kamaszkoromban riadtan konstatálta, hogy olyan magasra növök, hogy majd nem fogok kelleni senkinek. Nem vettem komolyan, én nem éreztem ennek eddig a hátrányát. A hölgy amúgy vénkisasszony volt.

szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

"Lényeg, hogy legyen sármja, vonzó kisugárzása"



Ez is többnyire veleszületett, vagy a korai környezet alakítja ki. Ahogy a kerdezőnél is.

szept. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Annyira rossz nézni ahogy mindent rákennek arra, hogy "hát ez vele született"


A sárm? Az, hogy mit mond és csinál a pasi? Az vele született?

Személyiség fejlődésről nem hallottál még soha?


Következő az lesz, hogy A barátnőm is velem született és azért van... Persze.


Akkor nyugtasd magad ezzel, miközben azon sírsz, hogy nincs barátnőd. Gondolom az könnyebb, mint elgondolkodni más emberek mondandóján, akiknek sikerült az, ami Neked nem.


Neeeeeeeeeeeeeeem, én nem hallgatok arra, aki elérte azt, amit én. Én okosabb vagyok nála és mindent lehurrogok amit mond. Ezért vagytok incelek, mert képtelenek vagytok a kis egotokból kilépni és elfogadni, hogy nincs vmiben igazatok, amihez láthatóan nyilván nem értetek, mert nem értek benne el sikereket. Ez lenne a nulladik lépés, de már itt elbuktok.



Mintha arról panaszkodnék, hogy a többi ember milyen nagyon erős, én meg gyenge vagyok és ez igazságtalan. Közben amúgy nem is eszem és ezért gyengék az izmaim. És amikor egy normális fizikummal rendelkező azt tanácsolja, hogy "hát egyél napi háromszor és kicsit eddzél", akkor azt mondod, hogy "neeeeeeeeeeeeeeem ez veled született"


És most is, hogy ezt elolvasod... Nem fogsz magadba nézni és elgondolkodni. Inkább majd visszaírsz valami nagyon fontosat, amivel hárítani tudod a felelősséged és nem változtat semmin. Mert az ugye nyilván segít majd.


Oké. Akkor éhezz és fogd a születésre.

szept. 16. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Jól van Tibike, ideje felébredni vár a isi. A reggelidet kikészítettem az asztalra, a kedvenced: habos kakaó vajas kaláccsal ;)
szept. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!