Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt siránkoznak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt siránkoznak a nők miatt miért nem fejlesztik magukat?

Figyelt kérdés

Néha olyan hajmeresztő kérdéseket olvasni itt hogy az félelmetes.


Papíron felnőtt férfiak siránkoznak meg játsszák a szerencsétlent.


Ha nem jó a fizikum el kell járni edzeni, diétázni. Van fodrász, kozmetikus, fogorvos. Bármikor lehet művelődni, olvasni, hogy megtudjál szólalni értelmesen. Ha nem jó a stil lehet új ruhákat venni, megkérni valakit akinek van ízlése hogy segítsen. Egzisztenciát nehéz építeni a nulláról de azért rengeteg olyan sztori van hogy akarattal, kitartással és kapcsolatok építésével valaki a kevésből sokat csinált.


Nem egyszerű nyilván, de rengeteget lehet változni ha megvan a hozzáállás.


Aki nem képes változtatni az mit szeretne? A nők nem egy lúzerre vágynak hanem arra aki ütőképes.



aug. 31. 12:46
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
79%
Meglepődve olvasom, vagyis inkább már nem olvasom ezeket a kérdéseket, hogy miket is gondolnak a pasik, mért nem kellenek a nőknek! Egy full depis, kedvtelen, siránkozó, a világhoz, élethez és emberekhez negatívan álló személy, legyen bármilyen nemű is, senkinek sem vonzó!
aug. 31. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
73%
Panaszkodni könnyebb, mint fejlődni.
aug. 31. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
78%
Pont csak a legfontosabbat hagytad ki a felsorolásból, rendkívül felszínes kérdező: a személyiségfejlesztést, a belső önmagukon való kőkemény munkát. Miért feledkezik el erről mindenki?
aug. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ha ezt a kérdést jószándékkal írtad ki - és hiszem hogy igen - , akkor valószínű még nem vagy tisztában ezeknek a siránkozóknak a legfontosabb tulajdonságával. Én is egykor látva a siránkozást, próbáltam 1-2nek jó szóval és tanáccsal segíteni. Az eredmény? Folyamatos hárítás, kifogáskeresés és másokra mutogatás. Szerintem ebben érdemes keresni erre is a választ amit itt kérdezel, hogy miért nem fejlesztik magukat. Mert siránkozni, és másokra mutogatni sokkal egyszerűbb, mint önfejleszteni.
aug. 31. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
60%

#4: "Folyamatos hárítás, kifogáskeresés és másokra mutogatás."


Pontosan. Na, EBBEN viszont világbajnokok.

aug. 31. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
68%
Amúgy tényleg a személyiséggel kéne kezdeni. Mert az, hogy gyűlölködve egyszer elmegy fodrászhoz, és azt hiszi, attól nője lesz, nem jut előrébb. Belső igénynek kéne lennie.
aug. 31. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
50%
Ok, saját ingatlan és autó 0 hitellel megvan, edzek évek óta (175 cm/90kg), stabil jó munkahelyem van és bőven megtakaritásom, tán rosszképű sem vagyok állitólag. Nem siránkozom de ez mind sz-rt sem ér ha nem szociálizálódtam nőkhöz, persze volt már kapcsolatom, de nagyon távoliak nekem a nők mintha egy más bolygóról származnánk. Ha belül van benned hiba akkor saját magadnak szabsz gátakat és nagyon szerencsés helyzetben kell lenned ahhoz hogy egy nő oldja fel vagy ő kezdeményezzen, nem fognak foglalkozni veled!
aug. 31. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim válasza:
71%

"de nagyon távoliak nekem a nők mintha egy más bolygóról származnánk."

Ezt magadban építed fel, remélem tudod.

Simán csak emberek vagyunk mind, nő és férfiak is.

aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
41%
És ha én nem akarok izmos testet az miért ilyen nagy bűn? Miért csak a konditerem létezik mint megoldás ha már az edzést illeti? Gondolom az edzés = gyúrást jelent és nem mást. Én hiába járok túrázni vagy sétálni érdekel valakit? Senkit nem lesz tőle izmos testem.
aug. 31. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 anonim ***** válasza:
73%

#7: "nagyon távoliak nekem a nők mintha egy más bolygóról származnánk"


Ezen is lehet segíteni, ha hajlandó vagy a kukába dobni az ezzel kapcsolatos jelenlegi elképzeléseidet + ÖNKÉNTELEN beidegződéseidet, és 0-ról kezdeni a tanulást.

aug. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!