Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt siránkoznak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt siránkoznak a nők miatt miért nem fejlesztik magukat?

Figyelt kérdés

Néha olyan hajmeresztő kérdéseket olvasni itt hogy az félelmetes.


Papíron felnőtt férfiak siránkoznak meg játsszák a szerencsétlent.


Ha nem jó a fizikum el kell járni edzeni, diétázni. Van fodrász, kozmetikus, fogorvos. Bármikor lehet művelődni, olvasni, hogy megtudjál szólalni értelmesen. Ha nem jó a stil lehet új ruhákat venni, megkérni valakit akinek van ízlése hogy segítsen. Egzisztenciát nehéz építeni a nulláról de azért rengeteg olyan sztori van hogy akarattal, kitartással és kapcsolatok építésével valaki a kevésből sokat csinált.


Nem egyszerű nyilván, de rengeteget lehet változni ha megvan a hozzáállás.


Aki nem képes változtatni az mit szeretne? A nők nem egy lúzerre vágynak hanem arra aki ütőképes.



aug. 31. 12:46
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
63%

Jó, és ha egyszerűen csak ronda, azon mit fejleszt szerinted?

Hasonló nője lehet, kész pont.

Ennyi a szabály.

Ezek az okoskodások, hogy menjen el fodrászhoz stb ugyanmár ezt te sem gondolod komolyan.

aug. 31. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 anonim ***** válasza:
23%
#11: a ronda az egy nagyon tág fogalom. Adam Drivert valaki itt a fórumon egyszer belinkelte, mint példát a ronda arcra. Ehhez képest rögtön utána jött is egy megjegyzés az egyik női kommentelőtől, hogy na ne már, ez nem is rossz.
aug. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/48 anonim ***** válasza:
35%
#11: ja, és szintén Adam Driver (interjúkban az életével kapcsolatos elejtett megjegyzéseiből egyértelműen átjön) SOHA nem szűkölködött barátnőket illetően.
aug. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
0%
#11: még mamahoteles korában sem. Csakhogy (az itteniekkel ellentétben) a szülei 18 éves korától LAKBÉRT FIZETTETTEK VELE, és dolgoznia kellett, hogy ki tudja fizetni.
aug. 31. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
25%

Kedves Troll!

Az elmúlt 10 évben 10 misit költöttem a fogaimra. Gondolod ez a lakosság nagy részének opció? A 40k-s bugatti pulcsim vagy a 20k-s Tom Hilfinger strandpapucsom vagy a 15K-s Arena fürdőnadrágomat is csak igénytelenség miatt kerülik. "Bármikor lehet művelődni, olvasni, hogy megtudjál szólalni értelmesen" Pörsze. Kiműveled magad, hogymeg tudd keresi egy gráfban a hurkokat. Aha... Amikor ilyen feladatom volt találta tucatnyi megoldást a neten. Egy közös volt bennük: Egyik sem működött. Gondolod Kő Bunkó Miska ki tudja művelni magát? Aha... Beleéléssel fog játszani Chopin darabokat.

aug. 31. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 anonim ***** válasza:
71%

Ha neked 10 nőből 10 azt mondja hogy nem vagy az esete, azon te mit nem értesz?

Azon neked mi a tág fogalom?

Fuss neki még egyszer annak amit írtam szerintem.


Akkor fizess te is lakbért anyádéknak, vagy vendégéjszakát, hülye.

Egy 18 évest még pont hogy támogatni kéne otthon, nem lehúzni.

aug. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/48 anonim ***** válasza:

7-es vagyok és a 8,10-nek irom hogy igen tisztában vagyok vele, mint irtam: "Ha belül van benned hiba akkor saját magadnak szabsz gátakat"

A többi csak rajtam múlik..

aug. 31. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
77%

“a személyiségfejlesztést, a belső önmagukon való kőkemény munkát. Miért feledkezik el erről mindenki”:


Oké, megvolt. Beírjam a Tinder bioba, hogy kőkemény munkát végeztem a személyiségemen, vagy hogy jelezzem ezt a nőknek? (a párok 60% -online ismeri meg egymást)

aug. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
55%

#18: "Oké, megvolt."


Mármint a személyiségfejlesztés? Elmondanád akkor, hogy ez nálad pontosan mit is takart?

aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
55%

#18: "a párok 60% -online ismeri meg egymást"


Ami KIZÁRÓLAG Tindert jelent? (ami amúgy is eredetileg egy szexpartner kereső volt, nem klasszikus - hosszú távú - társkereső)

aug. 31. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!