Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt megállás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt megállás nélkül siránkoznak, hogy nincs senkijük és ez a nők hibája, nem unják?

Figyelt kérdés

Olyan beteg kérdések vannak itt, hogy hihetetlen. A kedvencem mikor megkérdezik, hogy kövér pasinak már nem is lehet szép és vékony barátnője? Pfff...

A lényeg, hogy miért nem építitek inkább magatokat? Nem csak a nők miatt, hanem amúgy is. Értem én, hogy ösztönök stb de a világ nem csak a pyna körül forog :D

Menjetek el futni, úszni, biciklizni bánom is én, de a legtöbbet magatoknak ártotok ezekkel a kérdésekkel. Oké, van, aki itt éli ki a frusztrációit, a sport erre is jó.


2019. dec. 28. 12:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
11 éve sportolok, attól még minimum ugyanennyi éve magányos vagyok. Vannak barátok, de hiányzik egy társ. Miért hiszi sok ember, hogy majd a sport megold bármit? :)
2019. dec. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Akkor neked máshol van a hiba :D Mindenesetre fogadni mernék rá, hogy akik itt írják az agresszív és buta kérdéseiket, azoknak 90%a lusta pöts :D

És értelmes dolgokkal nem foglalkozik.

2019. dec. 28. 12:45
 3/12 anonim ***** válasza:
72%
Nem unják mert a figyelem édesíti meg a hétköznapjaikat, amíg felháborodva reagálnak rájuk addig ők is próbálkoznak, nem lehetnek egyébként 4-5 főnél többen, csak millió néven.
2019. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
55%
Adom👌
2019. dec. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
12%
igen a nok hibaja mert nem teszik szet
2019. dec. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Éppen azért siránkoznak, mert már unják.
2019. dec. 28. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
71%

#5

Miért tenné szét mondjuk neked bárki? :D Szegény, kisfiú, nem szeretnének vele játszani a nők.

2019. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
63%
Ezért is megérett a világ a pusztulásra. :)
2019. dec. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
80%
Kérdező te sem vagy elég rafkós hogyha nem vágod hogy a legszélsőségesebb kérdések (ronda és/vagy kövér vagyok hogy lehet szép nőm) trollok művei. Az igazi panaszkodó kérdésekkel mit akarsz söpörjük szőnyeg alá? Akkor meg a majdnem tökéletes életűek nyafognának, hogy miért csak majdnem tökéletes az életük....
2019. dec. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy én már az idiótaság olyan szélsőségeit láttam élőben, hogy simán el tudom képzelni, hogy ezek nem troll kérdések.
2019. dec. 28. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!