Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak a pasik a társkereső oldalakon, ha egy nő nem ír vissza nekik?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egyrészt egy itteni kérdés, másrészt pedig a tapasztalat ihlette.

Egy ideje fent vagyok társkereső oldalakon, csak azoknak írok vissza, akik tetszenek nekem, mivel nyilván ők is arra írnak rá, akik nekik tetszenek. Ilyenkor jönnek a hisztiző levelek: "miért nem írsz vissza???", "hahóóó, itt vagy?", "VÁLASZ????", "reagálnál??", "mivan, nem tetszem???" ... Srácok, mire jó ez? Nem egyértelmű, hogy mizu ilyenkor? Miért esne jól nektek az, ha azt írná a csaj, hogy "bocsi, de nem"? Miért nem veszitek észre, hogy ez a legnyíltabb elutasítás? N25


2017. máj. 18. 23:15
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
26%
Hogy legyen mit kérdezned
2017. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
90%
Férfiként írom hogy igazad van, de ezzel most kinyitottad Pandora szelencéjét :D
2017. máj. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
9%

Na megjöttél provokálni a jónépet?

Unalmas életed lehet:)

2017. máj. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:
Nem provokálok, csupán érdeklődöm, mert tényleg nem értem. Jó lenne értelmes választ kapni.
2017. máj. 18. 23:18
 5/46 Heart of Darkness ***** válasza:
57%
Különösebben nem éri meg foglalkozni az ilyenekkel, de visszaírni, egy annyit, hogy "szia, sajnálom, de nem vagy az esetem." nem egy nagy dolog. Ha ezután valaki nem veszi tudomásul az már az ő baja.
2017. máj. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
47%

Ha normális levelet ír, nem csimpánzokat megszégyenítő stílusút, akkor alap lenne, hogy válaszolsz rá. Minek kell magyarázni? Alapvető udvariasság. És még reklámozod is, hogy nincs meg benned.

Igazából azoknak a baja ez, akik hajlandóak úgy akár egy fűszálat is keresztbe tenni, hogy lehetőség van arra, hogy a nőnek megadatik az a pozíció, hogy magas lóról szortírozza a jelentkező kanokat. Ezért sem regisztálnék soha társkeresőre.

2017. máj. 18. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
5%
Értelmes választ szeretnél? Azért írogatnak, mert ha tetszel nekik, veszik a bátorságot, hogy rádírnak, akkor gondolhatják azt, hogy csak poénból felregeltél, napokig nem szoktad megnézni, vagy csak hogy épp dolgod van, próbálnak közeledni. Így, mert nekik így megy. Persze biztos idegesítő lehet, tőlem távol áll az ilyesmi, de ennyire legyünk már empatikusak legalább. Nem, egyáltalán nem esik jól nekik, ha azt írja a csaj, hogy bocsi, nem, de legalább látja, hogy nem szarsz a képébe olyan szinten, hogy még csak válaszra sem méltatod. Nem gondolkozik tovább, hogy vajon bejön-e neked, vagy miért nem írsz. A leghatásosabb beszéd az egyenes, nem kétségek közt hagyni. Mondanám, hogy "hidd el, hogy ezért meg azért jobban esne nekik...", de nem mondom, tényleg soha nem próbáltam, hálistennek nem "szorultam rá", de lehet, hogy még kelleni fog, és ha ráírok valakire, akkor azért azt a minimum - másik ember iránti - tiszteletet elvárnám, hogy legalább annyit írjon, hogy szarok rád te balfsz. De legalább valamit, hogy ne gondolkozzak, hogy miért nem ír. Szerintem ótvar nagy bunkóság csak úgy lógva hagyni valakit azért, mert neked nem olyan a stílusod, mint amilyen feje van szegénynek. Nem tart semmiből lepötyögni 5 szót, hogy: Ne haragudj, nem jössz be. Biztos neked is tök jól esne, ha meglátnád álmaid pasiját, nagynehezen - nőként főleg nehezebben - rávennéd magad, hogy ráírsz, és ott ülnél, hogy "namivanmár, ménemírmár, mivanmár", ahelyett, hogy megmondaná, hogy bocs, azóta van barátnőm, vagy mittudomén.
2017. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
Na, Thundering silence még meg is előz. :D
2017. máj. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
8%

Képzeld el azt, hogy odamész valakihez, egy köszönés után mondasz neki valamit, ő meg szó nélkül elfordul és elsétál. A ti reakciótok egyforma ezzel, csak online formában. Attól, hogy egyértelmű, még kifejezetten sértő.

Mivel gyakorlatilag a nők 100%-a úgy gondolkodik, mint te (nem volt ellenpélda), ezért már én sem fektetek energiát a válaszadásra (más fórumokon). Menni is szokott az anyázás, úgyhogy valószínűleg nem csak nekünk férfiaknak sértő ez.

2017. máj. 18. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 anonim ***** válasza:
88%

"Képzeld el azt, hogy odamész valakihez, egy köszönés után mondasz neki valamit, ő meg szó nélkül elfordul és elsétál."


Én simán ezt tenném, ha egy vadidegen elém állna az utcán, hogy "mizu cica?". És ez még a jobb eset, egy "szeretsz szopni? mekkora a csöcsöd?" után futni sem szégyellnék.

2017. máj. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!