Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak a pasik a társkereső oldalakon, ha egy nő nem ír vissza nekik?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egyrészt egy itteni kérdés, másrészt pedig a tapasztalat ihlette.

Egy ideje fent vagyok társkereső oldalakon, csak azoknak írok vissza, akik tetszenek nekem, mivel nyilván ők is arra írnak rá, akik nekik tetszenek. Ilyenkor jönnek a hisztiző levelek: "miért nem írsz vissza???", "hahóóó, itt vagy?", "VÁLASZ????", "reagálnál??", "mivan, nem tetszem???" ... Srácok, mire jó ez? Nem egyértelmű, hogy mizu ilyenkor? Miért esne jól nektek az, ha azt írná a csaj, hogy "bocsi, de nem"? Miért nem veszitek észre, hogy ez a legnyíltabb elutasítás? N25


2017. máj. 18. 23:15
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
78%
Az ilyenekre én se reagálok,mert ha megírom,hogy bocs,de nem téged kereslek,mert messze laksz,túl koros vagy hozzám,stb,akkor még ír egy fröcsögő levelet,hogy nem is tetszel igazából,csak nem a kinézetet nézem.
2017. máj. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
27%

Ok, akkor egyszerűen


- 0 választ írni bunkóság

- ezen pampogni szánalmas


Ennyi

2017. máj. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
53%

És akkor mi van, ha ír fröcsögős levelet? :D Kit érdekel? Arra tényleg nem kell válaszolni, korrekt voltál, válaszoltál, ha erre fröcsögéssel válaszol, akkor ő nem korrekt.

De csomó srác van, aki nem ilyen, és velük is az idióták miatt vagy paraszt. Logika fail.

2017. máj. 18. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
27%
#23: Psszt, a bunkóknak ezt hiába magyarázod. Nehogymár' időt fektessenek társkeresés során olyan apróságokba, mint mások közeledése vagy mások érzései.
2017. máj. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
47%

24: Hja, elvégre csak az életük egyik legfontosabb részére akarnak megoldást találni, nehogy már 10 percet gondolkodni kelljen az adatlap kitöltésen vagy néhány levél megírásán. Azonnal kell a tökéletes! Csak kapni akarnak, adni nincs idejük.


Vagy ha a látott adatlapok gondos tervezés eredményei, akkor komolyabb a baj, mint hittük :D És azért megnézném, hogy akik amiatt nyafognak, hogy csak hülyék írnak nekik, milyen adatlappal is vannak fent.

2017. máj. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 A kérdező kommentje:

Azt hiszem, az én adatlapom elég tartalmas, nem is más adatlapok tartalmát kritizáltam meg, hanem ezt a viselkedést.

Visszaírtam én már olyat, hogy "ne haragudj, de nem", erre mi volt a válasz? "Miért?" vagy "Most komolyan ennyire nagyra vagy magaddal?"... Esetleg hosszan kifejti, hogy szerinte milyen pasiknak válaszolnak csak a nők, hosszan ecseteli, hogy milyen felszínesek vagyunk stb. Erre ki kíváncsi? Nem jobb egyértelmű jelzésnek venni a semmit és továbblépni? Ráadásul tényleg jópofa, szellemes levelekre vissza szoktam reagálni, pl. ha megdicsérnek, akkor azt megköszönöm. Viszont felesleges köröket futni? Értelmetlen - mindkét fél részére.

2017. máj. 19. 00:16
 27/46 anonim ***** válasza:
42%

A kérdésben még az volt a bajod, hogy akkor is tovább írnak, ha nem reagálsz rájuk, most pedig az a bajod, hogy akkor is tovább írnak, ha elutasítod őket.

Szerintem egyik esetben sem kell foglalkozni a dologgal, de az első variáció a te arroganciádat sugallja, a második az ő idiótaságukat. Kinek melyikkel könnyebb együtt élni.


A végeredmény összességében az, hogy tök mindegy mit csinálsz ugyanúgy írnak, de legalább te letudod azt amit illik, ennyi.

2017. máj. 19. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
Igen, már nem írok vissza, mert felesleges azért, hogy utána tovább görgessék a kommunikációt.
2017. máj. 19. 00:24
 29/46 anonim ***** válasza:
91%

Én megértelek. Akárhányszor rám írtak régebben először mindig visszaírtam, hogy bocs nem. Na ott általában elszabadult a pokol mert hogy merek én ilyet mondani, beképzelt vagyok, dögöljek meg meg amúgy is mi az hogy nem :D fúúú sajnálom, hogy nem mentettem le őket törlés előtt :D

Azóta senkinek nem írok vissza semmilyen szép visszautasítást.... Én is megértem, hogy ha nekem nem válaszol valaki az azt jelenti nem érdeklődik, nem tudom egyes férfiaknak miért nincs ennyi intelligenciája hogy ezt felfogják.

2017. máj. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
18%

#25: Igen, tipikus. Felregisztrálnak, összedobnak pár perc alatt egy profilt, aztán elégedetten hátradőlnek.


Óriási baj, hogy sok kelendő nő egyszerűen szelektíven emlékszik a dolgokra. Ha arról kell beszélni, akkor panaszkodnak, hogy nem kapnak levelet. Ha arról kell beszélni, hogy rengeteg tahó ír, akkor arról panaszkodnak, hogy milyen sok levelet kapnak a tahóktól. Ha arról kell panaszkodni, akkor az a baj, hogy ezért írnak vissza, ha arról, akkor meg az.

Van pár lány ismerősöm, akiknél meguntam a panaszkodást és megnéztük közösen az üzeneteiket facebookon. Teljesen más dolgokat találtunk, mint amit előzőleg előadtak.

2017. máj. 19. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!