Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak a pasik a társkereső oldalakon, ha egy nő nem ír vissza nekik?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egyrészt egy itteni kérdés, másrészt pedig a tapasztalat ihlette.

Egy ideje fent vagyok társkereső oldalakon, csak azoknak írok vissza, akik tetszenek nekem, mivel nyilván ők is arra írnak rá, akik nekik tetszenek. Ilyenkor jönnek a hisztiző levelek: "miért nem írsz vissza???", "hahóóó, itt vagy?", "VÁLASZ????", "reagálnál??", "mivan, nem tetszem???" ... Srácok, mire jó ez? Nem egyértelmű, hogy mizu ilyenkor? Miért esne jól nektek az, ha azt írná a csaj, hogy "bocsi, de nem"? Miért nem veszitek észre, hogy ez a legnyíltabb elutasítás? N25


2017. máj. 18. 23:15
1 2 3 4 5
 11/46 anonim ***** válasza:
7-es vagyok: azért az utolsó válaszolóval nem feltétlen értek egyet. Vannak normális nők, de... hát ritka, mint Pákó a szoláriumban. 24/F
2017. máj. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 anonim ***** válasza:
8%
Jaj mindjárt megsajnállak amiért egy bunkó p1csa vagy és nem értjük ez miért nem jó nekünk...
2017. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
43%
# 10 Nem kell ferdíteni, szerintem mindenki tudja (te is!), hogy amikor megfogalmazzuk, hogy az alapvető udvariasság része a "bocsi, de nem", akkor nem az ilyen stílusú megnyilvánulásokra gondolunk.
2017. máj. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
94%

Férfiként is szánalmasnak tartom ezt.


Ha nem ír vissza, akkor tovább kell lépni, nem pedig anyázni, meg erőltetni.


Ezzel együtt, ha valaki 1000 levélből egyre sem kap választ, az belezakkan gyakran (én egyszerűen töröltem magam, de látom azt, hogy mi vezet sokaknál ahhoz, hogy egyre agresszívebbek lesznek, még ha személy szerint nem is értek egyet velük)

2017. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
52%
Senki nem mondta, hogy erőltetni kell, vagy akár egynél több levelet írni, csak annyit, hogy taplóság nem visszaírni. Hihetetlen, hogy ennyire nehéz felfogni.
2017. máj. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:

Ha normális levelet írok, akkor szeretném visszakapni azt a tiszteletet, amit én is megadtam a másik fél felé. Sohasem zaklattam tovább senkit, ha nem válaszolt, és nem tettem volna akkor sem, ha megírja, hogy "bocsi, sajnos nem vagy az esetem", de nem írta meg soha senki. Talán visszaírtam volna, hogy "köszönöm a választ, sok sikert kívánok a továbbiakban", de nem kaptam rá esélyt sem.


A # 9-es válaszoló utcás példája jó, a 10-eshez meg annyit tennék hozzá, hogy észre kéne venni a normális réteget is, és nem ilyenekkel azonosítani bárkit, aki nem jön be nektek. Úgy képzeld el inkább, hogy azt mondod az utcán egy embernek, hogy "jó napot kívánok, meg tudja mondani, merre van a Rottenbiller utca? Köszönöm", és erre sétál el szó nélkül. Mert én (és még biztos többen is) ilyen kaliberű leveleket küldünk és ezekre jön a totális ignorálás. És miért? Mert nem nézünk ki jól - nyilván, mivel ha jól néznénk ki, jönne válasz. És akkor még jöttök azzal, hogy a külső nem is számít, ha normális az ember, nekünk is tuti a személyiséggel meg a stílussal van a baj.... :D

Vagy arról van szó, hogy ha egy ronda ember ír neked kedvesen, akkor ha meglátod, hogy ronda, az írása is átváltozik parasztra? Vagy mégis?

2017. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:

Mert bunkóság, bár engem hidegen hagyna. Ha valaki regisztrál egy társkereső oldalra, akkor ismerkedni akar. Ha ismerkedni akar, akkor ismerkedjen és ne bunkózzon. Gondolom, te is siránkoznál, ha elmennél rapidrandira, köszönnél a pasiknak, akik bejönnek, ők meg csak néznének rád és nem szólnának semmit.

Ideje lenne megtanulni több embernek, hogy nem fáj, ha emberként viselkednek.

2017. máj. 18. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
10%

Reménykedem benne, hogy ez csak egy gagyi provokáló-kérdés, mondhatni a szokásos "esti kamu show", és nem gondolja komolyan, még a kérdező sem a baromságát.


Ki ír vissza ilyeneket amúgy? Én nem reagálok, ha nincs válasz, de attól még rosszul tud esni, különösen, hogy én nem szoktam összecsapni a leveleim, exeimmel volt, hogy 6000 szavas levelekben kommunikáltunk. Hej, a régi szép idők...


Na, de vissza a témához. A válasz hiánya után mondjuk én simán besorolom az adott nőt (sima barátkozás esetén a férfiakat is), a "not much a loss, really" kategóriába.


De Te rosszabb vagy bármelyiknél, mert van pofád ezt jónak beállítani.

2017. máj. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:

#10: A normálisan megírt és nem sablon üzenetekre gondoltam, amiken látszik, hogy a küldő elolvasta a bemutatkozást és energiát fektetett az egészbe. A legjobb az, amikor az ilyen üzenetet meg sem nyitja a nő, mert a profilképnél már eldőlt minden. Nem szabad csodálkozni, hogy az ilyen nőket azok is csak használják és nem tekintik társnak, akik választ kapnak tőlük.

Egy rendes nő szerintem alap, hogy elolvassa az üzeneteket, és amiket nem egy csimpánz írt, azokra ír egy alap elutasító választ. Más kérdés, hogy az ilyen nők nem jutnak el a társkeresőkig, mivel már élőben felfigyelnek rájuk a férfiak.

2017. máj. 18. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
43%

Azon is érdemes lenne elgondolkodni, hogy miért nem kaptok normális üzenetet.

Gondolom nem sok férfinak van kedve vesződni azzal, hogy jól megfogalmazzon egy bemutatkozó levelet úgy, hogy MÁR szerencsésnek vallhatja magát, ha az úrihölgy annyit visszaír, hogy "nem".

Ezek után nem kell csodálkozni, hogy a minőség helyett inkább a mennyiségre mennek a férfiak.

2017. máj. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!