Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak a pasik a társkereső oldalakon, ha egy nő nem ír vissza nekik?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egyrészt egy itteni kérdés, másrészt pedig a tapasztalat ihlette.

Egy ideje fent vagyok társkereső oldalakon, csak azoknak írok vissza, akik tetszenek nekem, mivel nyilván ők is arra írnak rá, akik nekik tetszenek. Ilyenkor jönnek a hisztiző levelek: "miért nem írsz vissza???", "hahóóó, itt vagy?", "VÁLASZ????", "reagálnál??", "mivan, nem tetszem???" ... Srácok, mire jó ez? Nem egyértelmű, hogy mizu ilyenkor? Miért esne jól nektek az, ha azt írná a csaj, hogy "bocsi, de nem"? Miért nem veszitek észre, hogy ez a legnyíltabb elutasítás? N25


2017. máj. 18. 23:15
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:
Ha megköszöni, elvárások, elvárások. Én mindenkinek tartom az ajtót, nem érdekel, hogy térdre borul-e emiatt a hatalmas áldozat miatt. Magam miatt csinálom, nem azért, hogy hálálkodjanak.
2017. máj. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
0%
Most komolyan mit vártok ettől, valami elkényeztetett ..... ha van is valami végzetsége azt tuti a tanáriban alapozta meg óra után és majd elmondja , hogy neki milyen diplomája van milyen értelmes persze a szakmályárol lila fingja sincs. Mert te okoska ha netán vissza írnál ne add isten még azt is megmondanád neki miért nem tetszik az a szegény paraszt talán tudna javitani rajta, hogy a következő ilyen próbálkozása sikeres legyen na ezért kéne visssza irni okoska.
2017. máj. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
51%
Én akárhányszor írtam vissza mindig csak felháborodást ás káromkodást kaptam.... A legtöbb fiú/férfi csak azt mondja hogy márpedig jó lenne egy normális válasz aztán ha megkapják elszabadulnak az indulatok. Aki nem tudja kezelni azt hogy egy ismeretlen nem ír vissza neki, az azt sem tudja kezelni ha valaki építő kritikát mond, egy párkapcsolatot pedig végképp nem tudna kezelni.
2017. máj. 19. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
De mindenkinek más tetszik, ha én azt mondom, nem jön be a hosszú haj, és levágja, a következő meg azt mondja, inkább a hosszabb hajúakat preferálja, az egész élete arról szól, hogy senkiknek megfeleljen.
2017. máj. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

# 40


Illemtudó vagy:DDDD....annyira vagy közel hozzá, mint politikus a tisztességhez;)

2017. máj. 19. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:
9%
Mert utálják az életüket,és azt is,hogy a kutyának se kellenek és tele vannak ideggel.
2017. máj. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!