Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért siránkoznak a pasik a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért siránkoznak a pasik a társkereső oldalakon, ha egy nő nem ír vissza nekik?

Figyelt kérdés

A kérdésemet egyrészt egy itteni kérdés, másrészt pedig a tapasztalat ihlette.

Egy ideje fent vagyok társkereső oldalakon, csak azoknak írok vissza, akik tetszenek nekem, mivel nyilván ők is arra írnak rá, akik nekik tetszenek. Ilyenkor jönnek a hisztiző levelek: "miért nem írsz vissza???", "hahóóó, itt vagy?", "VÁLASZ????", "reagálnál??", "mivan, nem tetszem???" ... Srácok, mire jó ez? Nem egyértelmű, hogy mizu ilyenkor? Miért esne jól nektek az, ha azt írná a csaj, hogy "bocsi, de nem"? Miért nem veszitek észre, hogy ez a legnyíltabb elutasítás? N25


2017. máj. 18. 23:15
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
68%
De egyébként ez egy érdekes téma, én például volt, hogy tök normális üzenetet írtam egy lánynak, rákérdeztem egy dologra,amit az adatlapján olvastam, tehát "személyre szabott" volt, és semmit nem reagált. Én ebből nem csináltam ügyet, sőt xartam rá, ő baja. De ettől függetlenül ez abban a helyzetben bunkóság volt hisz én vettem a fáradságot érdeklődni iránta nem csak egy random üzenettel előállni. Illik visszaírni egy normális üzenetre, de tény az is, hogy sok idióta vadbarom nem ért a nemből. Ez egy kényes téma, de szerintem hiba egy kalap alá venni minden férfit mert az előző ilyen volt nem jelenti azt, hogy a következő is ilyen. Nem lehet minden nőt aranyásónak és qurvának sem titulálni, azért mert az előző 3 az volt. Szerintem ez fordítva is így lenne helyes. Bár én letöröltem magam mert romlott egy világ a netes társkeresés.
2017. máj. 19. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
66%
Én csak azt nem értem, hogy lehet ennyit hisztizni azon, hogy nem válaszol valaki a leveletekre... túl érzékenyek vagytok. Csak nehogy felvágjátok az ereiteket a végén.
2017. máj. 19. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
21%

#32

Én meg azt nem értem hogy lehet nyavalyogni a menstruáció miatt, túl érzékenyek vagytok.

Ha valamilyen témában nincs tapasztalatból eredeztethető rálátásod a dolgokra akkor könnyű okosnak lenni.

2017. máj. 19. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
80%

Fú, micsoda logika ez. De hát muszáj ebből is pasik-csajok vitát csinálni.


Komolyan, ez kb olyan, mintha hisztiznék azon, hogy nem tartotta ma nekem minden pasi az ajtót, pedig gyönyörűen mosolyogtam.

2017. máj. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:

Átlagosan 10-ből 9 levélre nekem sem válaszolnak a pasik, és van olyan is nagyon sokszor, hogy eleve a pasi kezdte az ismerkedést, aztán mégis elhal a dolog, holott már esetleg randii megbeszéléséig jutottunk. Fogom magam és keresek tovább, veszem a lapot.

Én visszaírtam egy ideig a levelekre, még azokra is, akik nem felelnek meg a paramétereimnek (ebből látszik, hogy nem olvasták el a profilomat, csak kattintottak egyet), és volt, aki megpróbált meggyőzni, h "de a távolság legyőzhető", vagy ő "nem kövér, hanem átlagos pali", holott a képen a mellei lógtak és a hasa is... És mivel szitkozódtak, ezért már nem.

Már csak annak írok vissza, aki tényleg elolvasta amiket írtam a profilomban, mert a rinya nem hiányzik.

2017. máj. 19. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
Ja, én sem értem,hogy miért további levelekkel szenvednek,én pl. megkérdezem személyesen, hogy miért nem ír vissza valamit? Amint egyetlen betűt elküld vagy leüt bármilyen internetes oldalon, gyakorlatilag tudok az egész életérők,titkairól,mindenről :) Hát igen a tudás az tudás :) Persze,hogyne! :) Főleg,hogy évek óta nem is társkeresőzök,mondjuk,amíg nyomattam, akkor sem zargattam senkit,hogy miért nem ír vissza, bár a legtöbben annak idején legalább annyit vissza tudtak írni,"hogy bocs, mást keresek." "Jó, akkor én is" Szevasz!
2017. máj. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
77%

Kérdezőnek tök igaza van. Sokáig mindenkinek visszaírtam, legrosszabb esetben azt, hogy bocs, nem téged kereslek.

Miután az ilyenekre jött sokszor a minősítés a lúzerektől, a nyomdafestéket nem tűrő hangnem, meg a kioktatás, hogy felszínes vagyok, a szerelem mindent legyőz, nem számít a kor, a távolság...

Bocs, nekem számít, és egy számomra unszimpatikus vadidegen különben is milyen szerelemről beszél? Na már most ha így is, úgy is $zar vagyok, ha visszautasítom, akkor az egyszerűbb módját választottam én is.

Ja, nem beszélve arról, mikor a rendszer folyamatosan pittyeg új levél miatt, most őszintén... pazaroljuk az időt a "bocs de nem" sablonlevelek kiküldésére, meg nézzük át alaposan minden nekünk nem tetsző ember profilját szolidaritásból, hogy mire elérnénk a megfelelő ember leveléig, aki ránk írt és tetszik is, addigra esetleg lenyúlja más, vagy azt hiszi, nem érdekel, mert nem írtunk időben vissza...

Nincs szükségünk az agresszív, sérült lelkületű, sértegető levelekre, amit amúgyis megkapunk, ha valaki OFF....


Szerencsére már nem vagyok fent sehol, 2 éve kapcsolatban élek (olyannal, akinek visszaírtam), de azért emlékszem én ezekre... sajnos.

2017. máj. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
Most akkor az a baj, hogy sokan írnak vagy nem írnak vagy nyomik írnak?
2017. máj. 19. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:

Na, az ilyeneket nevezik "rohadt húsnak" a piacon :DDD

Nem tiszteli a másikat, önző, érdekember...


Egy aranyos történet számodra:

Áruházakban van a dupla ajtós bejárat, ahol behaladásnál kinyitjuk az elsőt és megfogjuk a mögöttünk jövő embernek, ha van modorunk ( te persze nem ) és ő megköszöni.

Ha megköszöni, akkor a második ajtót is megfogjuk, de ha nem, akkor nincs is ott s nem is kell észlelni, így ráengedjük a "senkire" ;)

S mint a reklámban, mert megérdemli, mint te:DDD

2017. máj. 19. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 A kérdező kommentje:
Innen látszik, hogy nem tudsz semmit, én nagyon illemtudó ember vagyok, "barátom". Úgyhogy ez félrement. Ez is. ;)
2017. máj. 19. 10:10
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!