Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha pénztárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha pénztárban dolgozom, és megállás nélkül fel akarnak szedni?

Figyelt kérdés

Ez lehet, hogy nem hangzik nagy problémának, de nem ismerkedem most, már van, akit szeretek, ráadásul nagyon kínos tud lenni sokszor, amikor olyan szövegeket kapok, hogy köpni - nyelni nem tudok, meg megállás nélkül szemezni meg mosolyogni akarnak, kerdezgetnek, volt, aki vett nekem egy csokit is.

Nekem az a munkám, hogy mosolyogjak, aranyos legyek, meg egyébként alapjaraton is az vagyok, meg tény, hogy nőiesen öltözöm, adok magamra, de nincs rajtam semmi kihívó vagy ilyesmi, szóval tényleg furcsa.


Hogyan lehetne ezt úgy kezelni, hogy ne értsék félre a viselkedésemet?


23N


2019. aug. 23. 13:57
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
14%
Megértem a problémádat és tényleg kínos lehet. De ez egy ilyen ország, eszméletlen nagy férfitöbblet van és emiatt rengeteg a szexuálisan frusztrált férfi aki úton-útfélen kezdeményez. Nem tudsz mit tenni. Legyen egy betanult, udvarias, lerázó szöveged, amire nem sértődhetnek meg a vevők, de mégis lekopnak.
2019. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
96%
figyu , ha ennyire jo no vagy, akkor valszeg amugy mashol is mindig fel akartak szedni es megtanultad kezelni. vagy legyel ridegebb, nem kell egy penztaros lanynak nonstop mosolyogni nem hostess vagy.
2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
40%
Én egy penztarban sem láttam, hogy fel akartak volna szedni a pénztárost. Akkor sem, ha csinos és fiatal.
2019. aug. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%
Legyél udvarias és kicsit távolságtartó. Nem azt mondom, hogy fapofával kell dolgozni, de túlzottan sokat sem kötelező nyájaskodni a vásárlóknak. Neked munkaköri kötelességed normális kiszolgálást nyújtani, de az bőven kimeríti ennek a fogalmát ha udvariasan elvégzed amit rádbíztak. Az eladó nem bohóc és nem is társalkodónő, nem elvárás jó kedvet szolgáltatni és mindenkire állandóan mosolyogni.
2019. aug. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%
Az a nöies öltözködes mit takar neked?
2019. aug. 23. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%

Gyűrű. Felmutatod.

Csinálj blogot a szövegekből. Reklám bevételből jön némi extra pénz. Máris hobbi lesz az új szövegek keresése, nem kín. Akár könyvként is ki lehet később adni.

Tanuld meg kezelni.

Válaszolj valami frappánssal (fejlessz humorérzéket)... "kedves, de én a másik kapura játszom" - tól az igazi flame-ig bármit lehet, amit a vásárló kibír. Aztán lehet belőle Stand-up comedy-t csinálni.

2019. aug. 23. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
73%
Nem kötelező végig jópofizni meg ilyenek. Az a vevőszolgálatos dolga, de nálunk ők is leszarják már. Akit kedvel az ember azzal jóarc, akit nem azzal meg nem. És kit érdekel generic_random_vásárló véleménye? Senkit.
2019. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
73%
Mit csináljak, ha otthonról dolgozom, és a kutya nem néz rám?
2019. aug. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
31%

Próbálkozz valami extrém frizurával.. Fesd kékre a hajad, plusz tegyél fel egy szivárvány kituzot, ha engedik.

Erről talán levonnak bizonyos következtetéseket a kéretlen udvarloid.

2019. aug. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
60%

#9


Ha már hülye ötletek, akkor tolja le flat-topra a haját, vállára jókora bányásztetkó és persze minden mondatot kezdjen úgy, hogy "Miva" vagy "He, mi va gecó"

2019. aug. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!