Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak, ha pénztárban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak, ha pénztárban dolgozom, és megállás nélkül fel akarnak szedni?

Figyelt kérdés

Ez lehet, hogy nem hangzik nagy problémának, de nem ismerkedem most, már van, akit szeretek, ráadásul nagyon kínos tud lenni sokszor, amikor olyan szövegeket kapok, hogy köpni - nyelni nem tudok, meg megállás nélkül szemezni meg mosolyogni akarnak, kerdezgetnek, volt, aki vett nekem egy csokit is.

Nekem az a munkám, hogy mosolyogjak, aranyos legyek, meg egyébként alapjaraton is az vagyok, meg tény, hogy nőiesen öltözöm, adok magamra, de nincs rajtam semmi kihívó vagy ilyesmi, szóval tényleg furcsa.


Hogyan lehetne ezt úgy kezelni, hogy ne értsék félre a viselkedésemet?


23N


2019. aug. 23. 13:57
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
55%
Mond hogy: Leszbikus vagyok !
2019. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
54%
# 8 -as " szia cica van gazdád?" grrr
2019. aug. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%

#10 Kérdezőnek írtam, nem neked, szóval a reakciód felesleges.

Személy szerint anno, amikor ügyfelekkel dolgoztam nekem ezerszer jobb volt, amikor meg tudtam előzni kellemetlen szituációkat, mint ha reagálnom kellett ezekre a kellemetlen szituációkra.


Az elv adott: valamivel - bármivel - megelozni, hogy a férfiak csinálják a cirkuszt. Mert ha meg bunkó vagy, onnantól menni fog a hiszti, azt meg valaki félre tudja söpörni, de van, akinek kellemetlen.


Szóval.... Ha van tényleges ötleted az ilyen szituációk MEGELŐZÉSÉRE, nem lereagálására, az jó lenne, egyébként viszont nem neked lett írva a válasz.

2019. aug. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

utolso, az elutasitas nem bunkosag.


azt meg ketlem h ott allna mellette a pasi, mert egy penztarban haladnia kell a sornak, a tobbi vasarlo fog krv aanyazni ha nem szakad le rola. meg van biztior is aki odajohet. nem egy utcan alldogalos munka ahol egyedul vagy.

2019. aug. 23. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha határozottan felhívod a figyelmüket, hogy ez neked a munkahelyed és kéred, hogy tartsák ezt tiszteletben, a legtöbb lenyugszik. Aki nem, arra a biztonsági őrt uszítsd rá.

30n

2019. aug. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
22%

Semmit nem tudsz, tenni, egy jó nőt úgyis észrevesznek, mindegy hogyan öltözködik vagy viselkedik.

Inkább örülj hogy ez így van, mert ha ronda lennél, az ettől sokkal rosszabb lenne.

2019. aug. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
84%

"Inkább örülj hogy ez így"


Majd örülj te is ha téged folyton inzultálnak.

"Nagyon jó lehet."

2019. aug. 23. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
15%

en csunyabb lany vagyok.


igenis orulnek ha az lenne a problemam, ha vakarjam le a pasikat. ne legyunk mar alszentek.

2019. aug. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
88%

"igenis orulnek ha az lenne a problemam, ha vakarjam le a pasikat. ne legyunk mar alszentek."


Akkor is örülnél ha tudnád azt hogy 10-böl 9 csak meg akar dugni ?


30 F

2019. aug. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
26%
igen akkor is:D mert akkor is tobbol valaszthatnam ki a normalisat. ez kb olyan erveles h jaj szegeny en, csak a penzemert szeretnek ha vki gazdag...
2019. aug. 23. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!