Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy srác megállás nélkül...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srác megállás nélkül ugrat, piszkál, viccelődik velem, de közben nagyon kedves, akkor csak havernak tart vagy tetszem neki?

Figyelt kérdés
2015. okt. 24. 20:48
 1/6 Linó03 ***** válasza:
Bármelyik lehet. Ha velem csinálnák, akkor kedvelésre gondolnék, mert engem nem szoktak csak úgy piszkálni. Téged szoktak? És mással csinálja? Ez jó viszonyítási alap.
2015. okt. 24. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? :D Attól függ
2015. okt. 24. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
20 évesek. Sajnos a barátaival nem nagyon szoktam látni.
2015. okt. 24. 20:56
 4/6 Linó03 ***** válasza:
Fiatalabb korban csinálhatja csak poénból, vagy komolytalanul, de ennyi idősen szerintem érdeklődés is van mögötte.
2015. okt. 24. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egy igazi férfi az megdug nem viccelődik meg humorizál veled. Ezt tapasztalatból írom. :)
2015. okt. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-ös te minden lehetsz csak igazi férfi nem!
2015. okt. 24. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!