Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha csak ritkán ír rám egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha csak ritkán ír rám egy srác, akkor nem érdeklem igazán, ugye?

Figyelt kérdés
Természetesen én is rá szoktam írni másokra, de eddig mindig azt tapasztaltam, hogy ha egy srác nem ír magától, akkor az azért van, mert nem akar beszélgetni, és nem azért, mert félénk vagy éppen túl büszke. Ti mit gondoltok erről?
2015. okt. 19. 17:34
 1/5 anonim ***** válasza:
En akkor nem irok, amikor nincs kedvem beszelgetni vele vagy telibeszarom ot. Szoval ja, nem nagyon erdekli
2015. okt. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát nekem már többször volt olyan, hogy meguntam írni bizonyos lányoknak. Kevésbé éreztem késztetést, hogy beszélgessek vele.
2015. okt. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De ennek mi volt az oka, 2-es?
2015. okt. 19. 18:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Nézd, ha látom, hogy ez a dolog, hogy beszélgessünk építőjellegű célzattal /párkapcsolat,barátság(nem netes)/ nem működik akkor hanyagolom, de más okokból is lehet ez, például, ha a lány mond,tesz olyat amiért nem érdemes.
2015. okt. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
jó pasi mindig gyakorol:)
2015. okt. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!