Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt siránkoznak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt siránkoznak a nők miatt miért nem fejlesztik magukat?

Figyelt kérdés

Néha olyan hajmeresztő kérdéseket olvasni itt hogy az félelmetes.


Papíron felnőtt férfiak siránkoznak meg játsszák a szerencsétlent.


Ha nem jó a fizikum el kell járni edzeni, diétázni. Van fodrász, kozmetikus, fogorvos. Bármikor lehet művelődni, olvasni, hogy megtudjál szólalni értelmesen. Ha nem jó a stil lehet új ruhákat venni, megkérni valakit akinek van ízlése hogy segítsen. Egzisztenciát nehéz építeni a nulláról de azért rengeteg olyan sztori van hogy akarattal, kitartással és kapcsolatok építésével valaki a kevésből sokat csinált.


Nem egyszerű nyilván, de rengeteget lehet változni ha megvan a hozzáállás.


Aki nem képes változtatni az mit szeretne? A nők nem egy lúzerre vágynak hanem arra aki ütőképes.



aug. 31. 12:46
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
46%

“Mármint a személyiségfejlesztés? Elmondanád akkor, hogy ez nálad pontosan mit is takart?”:


Ha leírom ide, hogy a személyiségem mekkora és mennyire komoly fejlődésen esett át.. az ittlévő nők rám fognak írni hogy menjek át hozzájuk szexelni, ahogy a jó pasikkal teszik?

aug. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
34%

“Ami KIZÁRÓLAG Tindert jelent?”:


Az instagramhoz kéne egy sikeres profil sok követővel, amit 16 éves korom óta építek.

aug. 31. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
18%

21 hát ez betalált, de itt nincsenek ám olyan nők ugye tudod? :DD

persze mindjárt jön majd a duma hogy azok a jó pasik amúgy milyen jó belső értékekkel rendelkeztek :DD

Ez az egész beszélgetés olyan mint egy focimeccs ahol a férfiak eredményesen támadnak és a nők mindig a gólvonalról próbálnak menteni..

aug. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
76%
Mert amúgy mitől lenne több belső értéketek, mint a nálatok sokkal jobb pasiknak?
aug. 31. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
76%

#21: "rám fognak írni hogy menjek át hozzájuk szexelni"


Neked csak és kizárólag ez a célod? De akkor mit keresel a Felnőtt párkapcsolatok témakörben?

aug. 31. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:

#22: Instagram, mint társkereső felület / applikáció? Ez nekem új.


[link]


Biztos ő is társkeresés céljából van fent XD

aug. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
80%

Én kaptam már itt képet 3 ilyen sráctól is akik panaszkodtak.


Őszinte leszek, valóban nem néznek ki jól, és igazából fejleszthetik magukat minden téren, de vannak olyan külső problémák amin csak plasztika segíthet.


Hatalmas orr fül, egész arcot elcsúfítja. Ezeket sajnálom, de csak őket.


Akiknek a külsejük megfelelő az csak hiszti. Ja és persz a túlsúly amit maguk szedtek fel és jajj pocakosan nem kellek senkinek...hát persze basszus de már a sétához is lusták.

aug. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
94%

#23: "de itt nincsenek ám olyan nők ugye tudod?"


Biztos vannak, mivel itt nők egymás közt is sokszor vitatkoznak arról, hogy kinek milyen a viszonya a szexualitáshoz, meg hogy ezen a téren kinek mennyi fér bele. Óriási véleménykülönbségek szoktak kiütközni ilyenkor. Persze ti ezeket nyilván lesz* rjátok, elvégre a magyar ember minek fecséreljen energiát az árnyalt gondolkodásra, nem igaz?

aug. 31. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
52%

Én önfejlesztéssel foglalkoztam, kérdező. Aktívan tettem bele erőfeszítést, mégsem mentem vele semmire. Volt kondi, sport, eljárás ide-oda, minden.


És miért nem jött össze? Mert fejlesztheted te magadat akárhova, attól nem lesznek jobbak a szociális képességeid. Valahol maga a kifejezés is abszurdum. Egy egészséges pszichéjű ember nem bajlódik "önfejlesztéssel" éveken keresztül úgy, hogy közben le se szarják amit mond, amit csinál.


Többet érnek a hasonló barátok, az emberek, akik megértenek. És sajnos nem magától értetődő, hogy rájuk találjunk.

aug. 31. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
93%

#29: "Mert fejlesztheted te magadat akárhova, attól nem lesznek jobbak a szociális képességeid."


Akkor mégis mi a fenét "fejlesztettél" magadon? Pláne, ha tisztában voltál azzal, hogy ez a problémád gyökere?

aug. 31. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!