Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik itt siránkoznak a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik itt siránkoznak a nők miatt miért nem fejlesztik magukat?

Figyelt kérdés

Néha olyan hajmeresztő kérdéseket olvasni itt hogy az félelmetes.


Papíron felnőtt férfiak siránkoznak meg játsszák a szerencsétlent.


Ha nem jó a fizikum el kell járni edzeni, diétázni. Van fodrász, kozmetikus, fogorvos. Bármikor lehet művelődni, olvasni, hogy megtudjál szólalni értelmesen. Ha nem jó a stil lehet új ruhákat venni, megkérni valakit akinek van ízlése hogy segítsen. Egzisztenciát nehéz építeni a nulláról de azért rengeteg olyan sztori van hogy akarattal, kitartással és kapcsolatok építésével valaki a kevésből sokat csinált.


Nem egyszerű nyilván, de rengeteget lehet változni ha megvan a hozzáállás.


Aki nem képes változtatni az mit szeretne? A nők nem egy lúzerre vágynak hanem arra aki ütőképes.



aug. 31. 12:46
1 2 3 4 5
 41/48 anonim ***** válasza:
Nem ismersz te engem eléggé...
aug. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/48 anonim ***** válasza:
#41: tisztában vagyok azzal, hogy te vagy az, aki együtt él saját magával a nap 24 órájában. Azt viszont, hogy te objektív lennél saját magaddal, kizártnak gondolom. Mert ha valóban az lennél, akkor eredményes lennél az életnek ha nem is az összes, de a számodra legfontosabb területein mindenképpen. Mert ha valaki mindent megtesz, és mégsem az, ott általában az áll a háttérben, hogy az illető rosszul ítél az alábbiak közül egy vagy több dolgot: 1, a helyzetet 2, másokat, 3, saját magát.
aug. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
4%
Férfi, női ideál netes párkereséshez, ez a minimum szint amit hozni kell testileg internetes ismerkedéshez. [link]
aug. 31. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 anonim ***** válasza:
94%
Nem az vagyok akivel vitázol, de azt szerintem is felejtsd el minél hamarabb, hogy a párkapcsolat az valami tranzakció alapú dolog lenne. Pont erről beszéltem egy másik kérdés alatt is már korábban, ez nagyon nem így működik mint egy italautomata. Hogy dobálod bele az aprót és a megfelelő ellenértéknél meg kidobja amit kérsz. Ebből csak rengeteg felesleges frusztráció, harag, téves elvárások és hasonló negatív dolgok származnak. Az emberi kapcsolatok ennél jóval összetettebbek. De felteszek egy egyszerű kérdést, ha szerinted ennyire tranzakció alapú lenne a kapcsolat, akkor hogy lehet hogy te csomó energiát befektettél bizonyos személyeknél, és mégse lett semmi eredménye? Másoknak meg sokkal kevesebből sikerült ugyanannál a személynél mégis. Szóval ez nagyon nem tranzakció alapú, minden egyes emberi lénynek mások a preferenciái, más az értékrendje, más jön be neki, és akkor ez akár időről időre még teljesen változhat is. Szóval én is csak azt tudom tanácsolni, hogy inkább olvass még emberi kapcsolatokról és kommunikációról. Nem rosszból mondom, de tényleg segíteni fog. A nulladik lépés lenne hogy átlásd ezeket a folyamatokat, mert ezek nélkül csak folyamatos ballépésekre és kiégésekre leszel kárhoztatva. A ritka szerencsés eseteket leszámítva, de persze még azt is könnyen tönkre lehet tenni, ha az ember nincs képben a dolgok menetével.
aug. 31. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
0%
Kérdésre a válasz a videóban, mit várnak el a nők : [link]
aug. 31. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
91%
#45: továbbra sincs olyan, hogy "a nők".
aug. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
50%
45: Azért nézd meg a kommenteket alatta.. főleg férfiak nyáladzanak rá inkább
aug. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:
#45: bennem kifejezetten rossz benyomást kelt, a napszemüveg miatt, bocsi. Rendkívül ellenszenves számomra, amikor valaki így eltakarja a szemét. Megbízhatatlan, csak saját maga érdekli - ez az első gondolat, ami eszembe jut arról, aki így tálalja magát. Ezért sose kellene.
aug. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!