Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mit kéne kamuznia annak, aki az alacsony keresete miatt nem képes párkapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
Mivelhogy a sokan rendszeresen fel vannak háborodva ezen, ezt nem lehet megmondani. Nyilván senki nem szeret lecseszve lenne, szóval kéne valami jó szöveg, amit legalább veszekedés nélkűl elfogadnak az emberek.

tegnap 07:29
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:

A probléma veled az, hogy benne ülsz a szarban, megállapítottad, hogy neked ez jutott és ezt nem tudom hány évesen, de gondolom fiatal vagy még, tudomásul is veszed és kész. Semmi terved, semmi célod a jövöre nézve, ezért nem is fogsz kijutni ebböl az állapotból, mert el sem indulsz belöle.


A városba busszal is be lehet jutni. Ha meg nem, akkor rosszul fizetö alja munkát bárhol lehet találni, olyat is, amihez nem kell autó. Egyébként abszurd, hogy azért jársz be dolgozni, hogy fenn tudd tartani azt az autót, amivel be tudsz járni. Gondolkozz már el ezen.


Egy tanfolyam nem két hét, az igaz. Én pl. közel 5 évig ültem a tanfolyamokon, mire végeztem, munka mellett, de az az 5 év akkor is eltelik, ha továbbra is a gyárban maradok 2 müszakban és a padlót mosom fel.

Az árát is meg kell keresni, igen, de vannak támogatások is, csak utána kell járni. De ha el sem kezded megkeresni az árát, akkor persze 10 év múlva ugyanitt fogsz panaszkodni. A te döntésed, hogy mivel töltöd el az értékes idöt.

tegnap 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 A kérdező kommentje:

21. “A városba busszal is be lehet jutni. Ha meg nem, akkor rosszul fizetö alja munkát bárhol lehet találni, olyat is, amihez nem kell autó. Egyébként abszurd, hogy azért jársz be dolgozni, hogy fenn tudd tartani azt az autót, amivel be tudsz járni. Gondolkozz már el ezen.”

Most költők rá kb 150000ftot, cserébe minimálbér helyett 290et keresesek, alsó hangon 3 hónap alatt megvan a különbőzet, a többi meg tiszta haszon. Menyivel jobban megéri a helyi gyárban minimálbérért, tisztára igazad van!

tegnap 08:37
 23/46 A kérdező kommentje:
Az lemarad hogy 2 évente megy műszakira, és olyankor költők rá komolyabban.
tegnap 08:40
 24/46 anonim ***** válasza:

Az kellene megértened kérdezö, hogy annyit érsz, amennyit magadba fektetsz. Annyit is fognak a munkádért fizetni.

Te a kifogásokat gyártó ember vagy, a sikeres ember meg eredményeket produkál. Mind a kettönek ugyanannyi idö áll rendelkezésére. Az irányt a gondolkodásod adja.

tegnap 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 A kérdező kommentje:
24. Persze persze, csak a kérdésre ne válaszolj! 🤦
tegnap 08:42
 26/46 anonim ***** válasza:
Mi az, hogy mit mondj? Nincs barátnőd, kész, pont. Mit kell magyarázkodni?
tegnap 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:

1. Az nem ok önmagában, hogy vkinek nincs pénze. Tudom, sarkos példa, de sarki csövest is látok nővel, igaz, a saját szintjével.

2. Ilyenkor azt kell mondani, hogy "amilyen nő nekem tetszik, az nem jönne össze velem, mert alacsony a fizetésem" - ez legalább őszinte

tegnap 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 A kérdező kommentje:
26. Azt úgyse bírják ki. De nem is akarsz? De nem hiányzik? Mikor lesz már unoka? ….
tegnap 08:48
 29/46 anonim ***** válasza:

És 290-böl vagy ennyire csóró?


28: ha csak egyszer is mondanád nekik, hogy semmi közük hozzá, többször biztos nem kérdezik meg. Tölem se kérdezgeti senki, hogy 45 évesen miért nincs gyerekem, mert 20 évesen megmondtam mindenkinek, hogy nem szeretem a gyerekeket. Érdekes módon mindenki fölfogta és soha senki többet nem kérdezte meg.

tegnap 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 A kérdező kommentje:
29. Igen, az van amit magam megkeresem, mint mondtam a szüleim nem tudnak anyagilag támogatni.
tegnap 09:15
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!