Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Van itt olyan rusnya nő, aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan rusnya nő, aki a csúnyasága miatt nem szexel, vagy azért néha még neki is csurran-cseppen valami?

Figyelt kérdés
ma 13:42
 1/7 anonim ***** válasza:
27%

Nyilván akivel szexel egy nő annak nem rusnya hanem szép es szexi.

Disszonáns az egesz kerdes.


Olyanokkal akik meg rondának tartanak szóba se állnék

ma 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

"Nyilván akivel szexel egy nő annak nem rusnya hanem szép es szexi."


Tévedés, rengeteg férfi nem nézi, hogy milyen feje van az adott nőnek, hanem csak a lyuk a lényeg számukra.

ma 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
1. Ugye ezt te sem gondoltad komolyan, amikor a pasik egy kecskével is képesek szexelni, vagy a börtönben egymással. Ürítésre megfelel egy porszívócső is. Úgyhogy nem kell a nőt szépnek látni ehhez.
ma 14:14
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Jelen.

Nem hiányoznak ugyan, de mióta "öregszem", még azok az igazi legalja kategóriás próbálkozók, akikből néha volt egy-egy, is eltűntek.

Szánalmas, de szoktam mondani, hogy én nyáron is halál nyugodtan mászkálok alig valami ruhában bárhol, mert még az sem jut eszébe senkinek, hogy zaklasson/megerőszakoljon. Ennél lejjebb, ennél "durvább" láthatatlanság nem nagyon van. Mintha egy random oszlop lennék vagy valami hasonló, amire csak addig és azért figyelnek, hogy neki ne menjenek. Mondjuk legalább nem bántanak, aláznak... Kinek milyen öröm jut...

... sok h*lye meg azt hiszi, hogy ha egy nő vékony, akkor már övé a világ kb. Aha.

ma 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%
4es, azért csak, hogy tudd, engem megvettél ezzel a dumával. :)
ma 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
84%

4 bu hasonlo nekem is volt.

2 olyan huszonéves kirabolt egyszer es vegig sértett szinte az egész hogy nem megerőszakolni akartak hanem a pénzem kellett🤣


Persze az utca végén már el is kapták őket es reggel 6 ig ülhettünk a rendőrségen(este 8 tól) ők is én is..egyiket le is csukták mert mar volt felfüggesztettje másikat nem tom. De en már azon agyaltam hogy bakker összetolom a székeket az őrsön es en alszok!

ma 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
*nem bu hanem hú lett volna:)
ma 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!