Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon a csunyasagom miatt nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a csunyasagom miatt nem tudok csajozni?

Figyelt kérdés

Rohadt onbizalomhianyos srac vagyok, de gondolom ez abbol fakad, hogy rohadt ronda is vagyok. Viszont egy haverom most elszolta magat, hogy neki milyen bena mar a feje a kepeken, es hogy en mennyivel szerencsesebb vagyok, mint o. Holott szerintem O sokkal jobban nez ki, nem is ertem miert van problemaja neki is a lanyokkal valo ismerkedesben.


De ha ezt felretesszuk, soha nem erzem a lanyok tekintetet magamon. Es ezt most nem ugy ertem, hogy a tobbseg nem nez meg, hanem szerintem 1 sem volt meg, aki ugy nezett volna ram. Es ez nem ma, hanem EVER. :D Vagy csak nem veszem eszre (es ezzel nyugtatom magam igazabol).


2023. júl. 19. 14:32
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Csúnya vagy és tudod igaz? És a duci lányoknál kezdeményezel?
2023. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

IS, ami belülről FAKADHAT. Mármint más is ronda, de legalább van önbizalma, mert hiába ronda, attól még pl. okos, vicces, talpraesett.

Te meg egyik se vagy, épp ezért nincs p_na.

2023. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
64%

Én ugyanez vagyok, csak lányba. Pedig nem vagyok kövér, és ha reálisan nézem magam, akkor csúnya se, csak átlagos. Mégse néznek meg a fiúk, még egy "de megb.sználak" odaszólást se kaptam soha. Ezt nem azért írom, mert hogy erre vágynék, mert nem, ez rohadt megalázó, de érted/értitek, hogy a minimum figyelmet se kapom meg.


Mindenki jön a kisugárzással, de nem tudok magamból jót sugározni meg önbizalmat összeszedni. És nem arról van szó, hogy nem veszem észre, ha valaki érdeklődik irántam, mert azt nem lehet nem észre venni, hogyha valakinek bejössz. Egyszerűen láthatatlan vagyok a fiúk számára.

2023. júl. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
23%

#3: Arról te tehetsz, hogy nem vesznek észre, átlagos vagy/csúnya vagy = szepitsd ki magad, legyen önbizalmad, tudj beszélgetni, légy értelmes, kedves, okos és akkor nem néznek át rajtad.


Te azt várod, hogy rád figyeljenek, várod a sültgalambot, de nem teszel érte semmit, hogy figyelembe vegyenek. Így nem lesz pasas nagyon sajnálom.

2023. júl. 19. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg csak az önbizalmaddal lehet baj. Ezen próbálj javítani, a külsőn is lehet fejleszteni, de az jobban adottság. Az önbizalom viszont főleg hozzáállás és lelki egészség kérdése. Keresd meg a probléma gyökerét, és kezdd el fejleszteni magad. Önismeret. Csak az lehet igazán magabiztos, aki ismeri saját magát, tesz magáért hogy fejlődjön. Úgy már könnyebben elfogadod magadat, és mások is el fognak.
2023. júl. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
22%

#6:



Ne beszélj már hulyesegeket, akkor se nézz rá senki, ha csúnya és még ráadásul magabiztossága se van, se tapasztalata. Álmodozni mondjuk lehet csak fölösleges.🤡🤡🤡

2023. júl. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
73%

Az átlagos mióta egyenlő a csúnyával, bro?

Aki a sült galambot várta, a nagyon nem én vagyok, még kezdeményeztem is, hívtam már el fiút kávéra, stb. "legyünk csak barátok" lett a vége, meg visszautasítás. Csinosan öltözök, azért nem fogom sminkelni magam, hogy észre vegyenek. Magamért szeretném, hogy szeressenek, nem a rúzsom meg a szempillaspirálom miatt. De amúgy már próbáltam, profi sminkes kisminkelt, és semmi.

2023. júl. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
26%
Ki mondta azt, hogy sminkeld magad? Előnyösebb frizura, ruha, alkat és pozitív hozzáállás, nem görcsölni, hogy: "de nekem kell kapcsolat" hanem csak ismerkedni.
2023. júl. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Csak úgy nem mindenki tud ismerkedni, ha valaki ismerkedésre adja a fejét, akkor azt okkal teszi.

Ha csak egy jól választott frizurán meg ruhám múlna az egész, akkor nem lenne olyan sok kérdés itt ebben a kategóriában. Ez a ne görcsölj rá meg a kedvencem. Könnyű mondani, főleg hogyha nem vagy olyan helyzetben, mint mi.

2023. júl. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!