Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Csúnya férfiaknak nagyobb az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csúnya férfiaknak nagyobb az esélyük ázsiai lányoknál, ugyanis ők nem nagyon látják az európai emberben a csúnyaságot?

Figyelt kérdés
2017. nov. 6. 19:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
50%
Engem elutasított egy (szép) ázsiai lány, akivel randiztam.
2017. nov. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
de látják
2017. nov. 6. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
36%
Kit érdekel, mit látnak? Én látom, hogy az ázsiai csajok nagy átlagban sokkal szebbek, mint az európaiak. :)
2017. nov. 6. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
82%
Ezt csak azok hiszik akik sosem találkoztak ázsiai lánnyal. Egyrészt ők is látják, másrészt lehet inkább rohansz vissza az európai nőkhöz, ha megismered az ázsiaiakat.
2017. nov. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
59%
Hát nem tudom, nekem elég jó tapasztalataim voltak kínai és indonéz lányokkal... :)
2017. nov. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Japán, koreai? Akik az európaiakhoz vannak szokva azok megőrülnek a hagyományos ázsiai lányoktól. Persze, mindenhol vannak kivételek.
2017. nov. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt egy kalandom egy ázsiai lánnyal. Őt az fogta meg bennem, hogy hozzá képest nagydarab voltam (majd két fejjel magasabb).
2017. nov. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
15%
A szép nő az szép nő, mindegy milyen nemzetiségű. Ugyan úgy csak az alfákra buknak. Az ázsiai csajok szeretik a fehér alfákat, mert sokkal jobb fizikummal rendelkezünk mint a kis rizsen hizlalt helyi papírsárkányok.
2017. nov. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
91%
Ilyen alapon akkor keress inkább vak lányokat...
2017. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
4%

"Egyrészt ők is látják, másrészt lehet inkább rohansz vissza az európai nőkhöz, ha megismered az ázsiaiakat."



Miért rohannék vissza? Egy ABC lánnyal jártam, ugyanolyna felfogású, mentalitású, kultúrájú volt, mint én.

2017. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!