Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Akik nem rondák mint én,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik nem rondák mint én, azokat meg szokták nézni nők az utcán?

Figyelt kérdés

júl. 10. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt te tudod. Megnéznek?
júl. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
20%
Engem nem néznek meg a nők kb soha. Az mit jelent?
júl. 10. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Nő vagyok, és nem szoktam megbámulni idegen pasikat az utcán, max ha van rajtuk valami érdekes vagy furcsa, vagy ha az illető hasonlít valakire, akit ismerek.


A nők többsége így működik. A manchild pasikkal ellentétben, akik minden random segget meg mellet megbámulnak, nálunk ez valahogy nem dívik. Remélem, tudtam segíteni.

júl. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
7%

Én szerintem jól nézek ki, de általában nem szoktam észrevenni hogy néznének, max egy pillantás szokott lenni.

De ez is érdekes, mert amikor a párommal megyek, akkor egy tekintet nem kanyarodik felém, de ha haverommal megyek azon röhög hogy minden második nő rám pillant. Meg szokta mondani hogy hiába vagyok háttal akkor is odanéznek felém.

Szóval szerintem nagyon helyzet függő, hogy megnéznek-e a nők vagy sem, nem éppen a külső számít.

júl. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
67%
Az igazán jó pasikat ugyanúgy megbámulják, mint az igazán jó nőket. Bár a férfiak olyan szempontból egyszerűbbek, hogy egy közepesen jó segg/mell is elég lehet a bámészkodáshoz.
júl. 11. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
28%

#4 valószínűleg azért "pillantanak rád" (ez de szánalmas), mert nem akarnak hasraesni benned, miközben közlekedni próbálnak.


Hány évesek vagytok a haveroddal, tizenhárom?

júl. 11. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

#6


Úristen ezt a kamu szar szöveget.

Mert miért kéne hasraesni akárkiben az utcán, mikor több méter van köztük?

Mit kell azon letagadni, hogy a nők is ösztönösen megnézik a jó palikat?

júl. 11. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
40%

#7 bocsi, de az teljesen normális dolog, hogy az utcán az emberek "rápillantanak" egymásra. Mivel nem nézhetjük folyton a földet, az eget, meg a telefonunkat. Sokmindenkire rápillantok, a jegyellenőrre, a hajléktalanra meg a hároméves gyerekre is aki futkározik előttem.


Ezzel egyáltalán nem azt akarom kétségbe vonni, hogy jól nézel ki (vagy a 4-es válaszoló jól néz ki, nem tudom ugyanaz vagy-e). Biztos szuperkirályul kézel ki és a haverodnak is nagyon tetszel - de hidd el az utcán sétáló idegenek pont lekakilják magasról.

júl. 11. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagy hülyeség, amit írsz, 8. Legjobb barátommal mindketten magas, izmos, szálkás faszik vagyunk, ő mondjuk jóképű is, és pont azt szoktam nézni, hány nő megbámulja.
júl. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
4-es vagyok, és nem én voltam a 7es válaszoló. Bocsi, rosszul fogalmaztam, ha nem jött át lényeg, a pillantás alatt ne olyan pillantást érts, mint amikor nem akarsz nekimenni valakinek, hanem olyan pillantást, amiből látszik hog igenis jól nézek ki és ezért néz rám. Ha elég lánnyal volt dolgod, látod abból a "pillantásból" hogy ő miért is néz rád és ezt nem azért mondom mert beképzelt lennék. Sok mindenbe bele lehetne kötni, de felesleges ezen vitatkozni. A lényeg, hogy igen a nők is megnézik a jól kinéző srácokat
júl. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!