Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mondják hogy randin az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mondják hogy randin az fizessen aki meghívta a másikat mert a férfiak szoktak randira hivni nőket?

Figyelt kérdés
jan. 23. 20:18
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
94%
Ha megegyeztettek akkor fizessen mindkettő, de amúgy aki hívja randira a másikat az fizessen mindegy a neme.
jan. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
64%

Az fizet, aki elhivta a másikat

...

jan. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Tehát a férfi,nők nem szoktak randira hivni férfiakat
jan. 23. 20:24
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

3

Dehogynem, ha nagyon jól néz ki a pasi.


Én mondjuk még eletemben nem hivtam randira pasit, és nem is fizettem soha, sehol. Nem érezném magamat nőnek onnantól.

jan. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
77%
Ez egy általános szokás az élet minden területén. Ha elhívom a családomat valahova, én fizetek. Ha elhívom a barátaimat valahova, én fizetek. Ha elhívom a kollégáimat valahova, én fizetek. Nem körül forog a világ hogy a férfiaknak minél rosszabb legyen.
jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
19%
A balek fizet 😎
jan. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
90%
Mert nem csak randira vonatkozik, minden meghívásra. Ha másképp nem egyeznek meg előre, akkor az fizet aki meghívta/elhívta a másikat. Én mindig felajánlom, hogy fizetem a részem. Van aki elfogadja van aki nem.
jan. 23. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
54%
Az fizet, aki dugni szeretne. Ilyen egyszerű. 🤷‍♀️
jan. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
75%

Nem azért mondják.


De ha elhívsz egy nőt/lányt találkozni akkor tök alap udvariasság, hogy felajánlod a meghívást. Nem kell nagy kiadásokra gondolni, de akinek pár ezer forint nem fér bele, mint kiadás az inkább gondolkozzon el azon, hogy mit csinál rosszul és ne randizzon. De egyetértek az első válaszolóval.

jan. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
90%
Ahogyan az 5. válaszoló írta, nem azért fizet valaki mert férfiként nőt randira hívott hanem mert ő volt az aki meghívta a másikat. Én nőként meghívom anyámat moziba akkor én fizetek mindent.
jan. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!