Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el sok nő hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok nő hogy az első randin férfi fizessen amikor az egyenjogúság miatt a nő is ugyanúgy meg tudja termelni ezeket a javakat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szerintem azért történt visszautasítása a nő részéről mert én elvárom azt hogy felesben fizessünk a randin, de ez nekem ilyen elvi kérdés, mert egyenjogúság van, ugyanúgy meg tudja termelni azokat a javakat, most miért én fizessem a kólát neki... szokták mondani hogy ez egy ilyen gesztus a nő felé, ugyanúgy lehet férfi felé is egy gesztus a nő részéről, nem?
2023. nov. 1. 12:56
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
89%

Mert kevered az egyenjogúságot az illemmel.

De ha téged ez zavar, akkor ne a "sok nő" közül válogass.

2023. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
67%

Nincs ezzel gond, csak nagyon nehezen fogsz találni olyat, aki ezzel egyetért.

Ráadásul a párkapcsolati piacon nincs egyenjogúság, amig a nôk teljesen jól elvannak a férfiak meg a szex nélkül, ti meg fizetni is képesek vagytok érte.

2023. nov. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
72%
De krva unalmas ez már. Gyanítom te nem először teszed fel itt ezt a kérdést, eléggé ismerős a duma. Ez csak egy udvarias gesztus, ami rajtunk ragadt. Szerintem is régimódi, szerintem sem szükségszerű. De belehalsz, ha egy kávét ki kell fizetni? Miért lovagolnak ezen ennyien? Én mindig magamnak akartam fizetni, de egyből úgy reagálnak, mintha háborús bűnt akarnék elkövetni. Első randin elengedem, oké, így szokás. Utána már szeretem fizetni a részem, hiszen nem ettől lesz valaki úriember. Inkább az alap illemmel lenne sok férfi tisztában, sokkal jobb lenne, mintha minden szarság fizetésével akarnának jó benyomást tenni. Amúgy meg, még novemberben is szép az idő, menj sétálni a nővel.
2023. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
76%

Igazad van teljesen.

Ha én meg akarnék hódítani egy férfit akkor igyekeznek valamivel levenni a lábáról, udvarolnék neki.

De nekem most nincs ilyen az életemben. Aki meg engem akar, az megpróbál meghódítani valamivel.

Volt hogy kaptam csokit a munkahelyemen, és olyan is volt hogy 5 csokival mentem haza. Aranyosak voltak de én házas vagyok.

2023. nov. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
88%

Most mit csináljak? Én nem tehetek róla de nekem a férjem is udvarolt. Hozott mindig sütit a randira. Amikor mondtam neki hogy aranyos, de ne vásárolgasson csak úgy és nem is vagyok édesszájú, akkor meg sós aprósüteménnyel jött mindig.

Voltam amúgy én is korábban hogy valakit nagyon akartam, én igyekeztem , én hívtam meg sokszor és én mentem autóval elé. Megy nekem a férfi szerep is, látod, de végül nem azzal alapítottam családot hanem azzal aki mellett nő lehetek.

2023. nov. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
25%

#2 azért, mert veled nem akar senki szexelni, nehogy azt hidd, hogy minden nő elvan szex nélkül. Én pl még nem találkoztam pasival, aki libidóban megközelítene engem. Szánalmas egy tévképzeted van.

A kérdés sem sokkal okosabb, ezerezer lefutott kör. Keress rá, rengetegszer feltették már. Talán pont te magad is.

2023. nov. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
88%
Én is tudok venni egy kólát a pasinak, nem ez a gond, de én pl nem éreztem magam nőnek az mellett. És amúgy tényleg elég férfiatlan volt más szempontokból is. Olyan kis finom női lelke volt.
2023. nov. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
92%
Én megmondom a frankót így 40 évesen. Azért várnám el, hogy randin a pasi hívjon meg és fizessen, hogy lássam tényleg érdeklem és hajlandó lesz-e invesztálni a kapcsolatba, vagy csak ingyenk.rvát keres. Ha nem akar meghódítani, akkor randizzon saját magával. Amúgy meg nem kötelező ám olyan helyen randizni, ami költségekkel jár.
2023. nov. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
80%
Huly elvarasod van, mert tanulatlan parasztkent nem tanultad meg, hogy az egyenjogusag mit jelent. Most se neztel utana. Ha ostoba vagy, ezzel tudnak a legjobban kiszurni, es lass csidat, mukodik!!!
2023. nov. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
88%
Ez kamu. A legtöbb nő egyáltalán nem várja el, hogy bármire meghívd.. mert nagyon sok az ilyen selejtes agyú, akiben annyi ész és udvariasság nincs, hogyha már elhív egy nőt randizni akkor meghívja arra a pár ezer forintos fogyasztására.
2023. nov. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!