Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el sok nő hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok nő hogy az első randin férfi fizessen amikor az egyenjogúság miatt a nő is ugyanúgy meg tudja termelni ezeket a javakat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szerintem azért történt visszautasítása a nő részéről mert én elvárom azt hogy felesben fizessünk a randin, de ez nekem ilyen elvi kérdés, mert egyenjogúság van, ugyanúgy meg tudja termelni azokat a javakat, most miért én fizessem a kólát neki... szokták mondani hogy ez egy ilyen gesztus a nő felé, ugyanúgy lehet férfi felé is egy gesztus a nő részéről, nem?
2023. nov. 1. 12:56
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
19%

Hármas irta:

"Ez csak egy udvarias gesztus, ami rajtunk ragadt. Szerintem is régimódi, szerintem sem szükségszerű. De belehalsz, ha egy kávét ki kell fizetni? Miért lovagolnak ezen ennyien? Én mindig magamnak akartam fizetni, de egyből úgy reagálnak, mintha háborús bűnt akarnék elkövetni. Első randin elengedem, oké, így szokás. Utána már szeretem fizetni a részem, hiszen nem ettől lesz valaki úriember. Inkább az alap illemmel lenne sok férfi tisztában, sokkal jobb lenne, mintha minden szarság fizetésével akarnának jó benyomást tenni. Amúgy meg, még novemberben is szép az idő, menj sétálni a nővel."


-> belehalsz ha ki kell fizetni? (Úgy tűnik te az alapján hozol döntést hogy belehalsz e vagy sem? Mert ez baromi szar mérce, a dolgok többségébe nem halsz bele.)

-> én mindig magamnak akarom fizetni.

-> nem ettől lesz valaki úriember.

-> jobb lenne, ha nem kis szarsággal próbálnának a férfiak jó benyomást tenni.


Tehát..

Fizesd ki, ne pattogj rajta, de ezzel ne próbálj úriember lenni, mással akarj jó benyomást!


Mi a halálnak fizesse ki, ha közben nem is várhat semmilyen pozitív benyomást?


Na, ez az egy komment volt amit elolvastam itt egy nőtől, és máris végem. :D


Szerintem amúgy megalázó a nők számára hogy a férfi fizeti az ő dolgaikat. Gyerekek, vagy mi, hogy nem tudnak maguknak fizetni? Felnőtt nők... menjen a munka!!!!

2023. nov. 2. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
9%

"Mivel hódít a nő? A külsejével, az eszével, a személyiségével, de elsősorban a nőiességével"


Itt mindent leírtál. Külső, ész, személyiség. :D

Eddig is amúgy azt mondták a redpillesek, amivel itt sok nő egyetért úgy tűnik. :) hogy a férfit azért szereti a nő, amit meg tud tenni, a nőt pedig a női ártatlansága miatt. Ezért jók a szűz nők, akiknek nincs beszennyezve a nőiessége.


Koszi hogy ezt letisztáztuk.

2023. nov. 2. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%
Bar sokan irjak, nem az illem miatt alakult igy, hogy a ferfi fizet. Ennel banalisabb oka van. A meghivo fel valasztja ki a vendeglatoipari egyseget, o az aki tisztaban van az ott levo arakkal, a masik fel ennek csak az "elszenvedoje" lenne, hiszen az nagyobb pofatlansag lenne, ha azt mondana, hogy tul draga, keress masik helyet. Ennek elkerulesere alakult ki a szokas, hogy a meghivo fel fizet, aki altalaban a ferfi. Ha a no hivna el randira, akkor o keszulne ugy, hogy fizetni fog. Ha a haveromat elhivom, hogy gyere el ide, meg oda, iszunk valamit stb, akkor neki is fizetem a fogyasztasat. Bar legtobbszor ez az elso kort jelenti, de kifizetnem zokszo nelkul is, hiszen en voltam a kezdemenyezo fel, miattam jott el egy olyan helyre, ahova nem ment volna nelkulem.
2023. nov. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!