Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el sok nő hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok nő hogy az első randin férfi fizessen amikor az egyenjogúság miatt a nő is ugyanúgy meg tudja termelni ezeket a javakat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szerintem azért történt visszautasítása a nő részéről mert én elvárom azt hogy felesben fizessünk a randin, de ez nekem ilyen elvi kérdés, mert egyenjogúság van, ugyanúgy meg tudja termelni azokat a javakat, most miért én fizessem a kólát neki... szokták mondani hogy ez egy ilyen gesztus a nő felé, ugyanúgy lehet férfi felé is egy gesztus a nő részéről, nem?
2023. nov. 1. 12:56
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
89%

Amikor a nővérem megismerkedett a férjével, volt randi, hamburger, üdítő , meglepi, meg apróságok, pedig a sógorom akkoriban katona volt szóval nem sok pénze volt.

Nem a pénzen múlik ez, hanem azon hogy akarod e a másikat vagy a női nem neked csak egy tanulmányoznivaló érdekesség akit messziről kukkolsz.

2023. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
100%

Nála meg elvi kérdés, hogy a pasi fizessen.

Csak amíg neki nélküled is lesz pasija, te továbbra is jöhetsz nyígni a gyakorira🤷🏼‍♀️

2023. nov. 1. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
94%
Lehet hogy ott a megoldás hogy ne csak úgy randizgass vaktában hanem akkor ha szerelmes leszel.
2023. nov. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
93%
Mert nem egy csoró, smuciggal szeretnék randizni. 2.: ha meghív valahova, akkor fizessen, ez a meghívás, nem pedig az, hogy "meghívlak, de fizesd a sajátod" 😂 3.: olyan pasi a világért nem kellene, aki elvárná, hogy az első randin én hívjam meg valamire, akár az egyenjogúság, akár a gesztus szemszögéből.
2023. nov. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
76%
Nagyon kerülendő típus vagy! Én úgy vagyok vele ha a randin sajnál rám 5 ezer Ft-ot, milyen lenne vele egy komoly kapcsolat? Hogy tartana el engem meg a gyerekünket életünk végéig ha már 5 ezret is sajnál?
2023. nov. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
87%
Ezek az incel kérdések arra jók hogy pénzéhesnek titulálja a nőket.
2023. nov. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
79%

Én nem csak az első randin várom el.Elvárom, hogy mindent költsön rám, amit csak megengedhet magának.

Tudod miért?Mert szép vagyok, csinos vagyok, jó társaság vagyok, megélek egyedül, a szex meg nem érdekel.

Na most egy átlag kapcsolatban van egy szexuálisan 0 férfi, aki otthon sem csinál semmit, vagy alig valamit, azt is szarul.Nem, nem vagy kivétel.

Na most kérdem én, ezt minek is viseljem el?Minek fizessek én ezért?Engem kell meggyőzni arról, hogy érdemes vagy arra, hogy elviseljelek.Nekem te nem kellesz semmire.Én neked igen.Akkor villantani kéne valamit, hogy akarjak a közeledben lenni.

2023. nov. 1. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
92%

Illem, amit te hírből sem ismersz. Kevered a szezont a fazonnal, rettentő sötét lehetsz.


Kicsit nézz utána jobban a dolgoknak, dolgozz magadon, különben az életben nem lesz nőd (de még barátaid sem). Nem ez az első kérdésed, és nem is az utolsó, sajnos úgy látom, képtelen vagy a fejlődésre.

2023. nov. 1. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
6%

27

Jól el vagy szállva magadtól 


Kérdező, ne vidd már bele a politikát mindenbe.

2023. nov. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
0%
#29: Lehet amúgy nem is nő az illető. Ha meg mégis az, akkor garantálom neked, hogy labdába se tudna rúgni egy 10/10-es nő mellett, nemhogy még ezen felül el is viseljem, hogy soha meg sem hívna sehová se semmire se.
2023. nov. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!