Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért várja el sok nő hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért várja el sok nő hogy az első randin férfi fizessen amikor az egyenjogúság miatt a nő is ugyanúgy meg tudja termelni ezeket a javakat?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor szerintem azért történt visszautasítása a nő részéről mert én elvárom azt hogy felesben fizessünk a randin, de ez nekem ilyen elvi kérdés, mert egyenjogúság van, ugyanúgy meg tudja termelni azokat a javakat, most miért én fizessem a kólát neki... szokták mondani hogy ez egy ilyen gesztus a nő felé, ugyanúgy lehet férfi felé is egy gesztus a nő részéről, nem?
2023. nov. 1. 12:56
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%

Félreértitek. Ezeknek a kerdezőknek fontosabb, hogy igaza legyen, mint, hogy nője.

Igazad van kérdező! Ne hagyd magad! Hajtsd be az árát a társaságodnak! Az meg, hogy nem lesz csajod, kit érdekel? Nem igaz?😉

2023. nov. 1. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
24%
#27-es az csak egy Troll.
2023. nov. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
78%

#29 Nem vagyok elszállva magamtól.:)


#30 Hahaha.Ez igazán vicces volt.Vegyél egy mozijegyet, ha szerinted 10/10-es nők meghívnak akármikor akármire is egy férfit.Jó szórakozást!

2023. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
0%
#33: Azt sehol nem írtam, ez egy gyenge próbálkozás volt. Nyilván én hívnám el valahová a csajt. (30-as voltam).
2023. nov. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
63%
#34 Rajtad kívül itt nem próbálkozik(erőlködik) senki.Elhívhatod, nem fog veled elmenni sehova.Ha el is megy, majd gyorsan szarik a fejedre ezzel a mentalitásoddal.Dehát ezzel te is tisztában vagy, azért vergődsz.
2023. nov. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
36%
#35: Itt senki nem vergődik max te. Mintha te tudnád, hogy egy vonzó nő mire is vágyik. Álmodik a nyomor.🤣🤣🤣🤣🤣🤣
2023. nov. 1. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
79%
#36 Te tudod mire vágyik és én is.Nem rád:).Felesleges emiatt itt vergődnöd.
2023. nov. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
100%
A meghívó fél fizet. Az nem meghívás hogy vehet magának a nő egy kólát. Ha esetleg kapsz egy tálca süteményt egy nőtől azért kapod mert te nem tudod megvenni? Ez gesztus.
2023. nov. 1. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
91%
A fizetés a randin marhára nem az egyenjogúságról, de még csak nem is az illemről szól. A fizetés a hódításról szól. Mivel hódít a nő? A külsejével, az eszével, a személyiségével, de elsősorban a nőiességével. Mivel hódít a férfi? A külsejének és a személyiségének férfias jegyeivel. És mi adja egy férfi férfias jellegét a külsején kívül? A fellépése és az erőforrásai. Egyetlen nő sem lesz vonzó attól egy férfinak, hogy tele van pénzzel, esetleg magas pozícióban van. Mert ezek evolúciósan nem nőies jegyek. Ettől persze még lehet vonzó a nő, de a férfi valószínűleg nem ettől fogja megkívánni. A férfi viszont attól vonzó (tudatosan és tudat alatt egyaránt), hogy azt üzeni, képes vagyok megállni a lábamon, jól boldogulok a világban, erős vagyok, rátermett, és aki hozzám tartozik, az biztonságban van. És ehhez bizony az anyagi javak is hozzátartoznak. Ez természetesen nem jelenti azt, hogy csak a pénzes pasik jöhetnek szóba vonzó hímként, viszont aki egy kávét sem engedhet meg magának (vagy hajlandó áldozni a randipertnerére), attól ugyan mit lehet várni a későbbiekben?
2023. nov. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
100%

Én azért várom el, mert engem hívnak el randizni a férfiak, és nem én őket. Meg mert én vagyok a nő, és én választok, márpedig nem választok ostoba, önbizalomhiányos bétákat, akik egy kávét meg egy croissant sajnálnak tőlem.

Akinek a férfias férfiak tetszenek, és maga is nőies nő, az messziről elkerüli az ilyen fillérb.szókat, mint a kérdező, mert a legnagyobb turnoff.

2023. nov. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!