Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A feminizmus már inkább a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feminizmus már inkább a nők istenítéséről és a férfiak jogainak sárba tiprásáról szól mint a női egyenjógúságról?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 14:58
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
91%

Esetleg valami példa?

Hol van sárba tiporva bármilyen jogod?

Vagy hol törekednekrá?

2023. febr. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
4%

A feminizmus NEM az egyenlőségről szól. A nők nem is akarnak egyenlőek lenni.

Melyik nő akar sorkatonaságot a nőknek is?

Melyik 40-es nő mer mutatkozni a 20 éves pasijával? (Jó...nekem anno volt több ilyen is, de...mindegy.)

Melyik nő akarja, hogy idehaza is legyen JOGI abortusz?

...

2023. febr. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
82%
Nem, ezt csak a nyomoronc incelek hiszik.
2023. febr. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
93%
Egyelek meg bubi, pontosan milyen jogaidat tiporták sárba?
2023. febr. 8. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
44%
Torkon szarom az egeszet, en jol elferek mellettuk, mint sok mas ember mellett, akiknek nem osztom a velemenyet, extremitasat, az elethez valo hozzaallasat.
2023. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%

"Melyik nő akar sorkatonaságot a nőknek is?"


Én a férfiaknak SE akarok. Ne játszanak a hatalmasok mások, a szeretteim életével.


"Melyik 40-es nő mer mutatkozni a 20 éves pasijával? (Jó...nekem anno volt több ilyen is, de...mindegy.)"


Ennek az egyenjogúsághoz nincs köze, de én fordított nemekkel sem ismerek személyesen ilyet.


"Melyik nő akarja, hogy idehaza is legyen JOGI abortusz?"


Ne legyen ilyen, mert tartsa el az a gyereket, aki megcsinálta. Ne neked meg nekem emeljék az adónkat, mert a sok díszfasz nem tudja a farkát kontrollálni.

2023. febr. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%

"A feminizmus NEM az egyenlőségről szól. A nők nem is akarnak egyenlőek lenni.


Melyik nő akar sorkatonaságot a nőknek is?"


Imádom, hogy a te kommentedet akármikor látom, folyton 0%-ra van pontozva. Elgondolkozhatnál ilyenkor, hogy esetleg benned van a hiba, nem mindenki másban.

Na de mindegy is, a lényeg, hogy ma okosítalak egy kicsit.

A feminizmus nem arról szól, hogy ami a férfinak kötelező, a nőnek is legyen az, és fordítva.

A feminizmus arról szól, hogy amihez neked jogod van, a másiknak is legyen. Senki nem kötelez senkit semmire, az a lényege, hogy a lehetőség neki is meglegyen adva.

2023. febr. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

4. Nem csak nekem hanem az szinte az ÖSSZES hetero férfinek a szexuális alapjogait csorbítóták meg. Szexuális jogfosztottságban élünk, mint a helóták. Az incelek lényegében szexuális helóták.


Ezen csak a párkapcsolati piac monogám alapokra helyezése és szabolyázása fekekkel es ellensulyokkal segítene, ugy, ahogy a modern gazdasagi piac is mukodik.



38F incel

2023. febr. 8. 15:20
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

"38F incel"


Imádom a tényt, hogy szűzen fogsz megdögleni.

2023. febr. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
96%
Nincs olyan, hogy "szexuális jogfosztottság", ugyanis se neked, se senki másnak nem jár a szex. Az egyedüli jogod az az önrendelkezés joga, hogy te döntsd el, mikor, kivel és hogyan szeretnél lefeküdni - természetesen ha kölcsönös a dolog.
2023. febr. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!