Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenjogúság, egyenrangúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság, egyenrangúság van, akkor első randin miért a férfinek kell fizetnie a számlát, miért nem felezik?

Figyelt kérdés

Voltam egy randim asanti végén mondtam hogy felezzük a számlát ha nő csak csodálkozott és nézett de persze kifizette a felét ,az egy dolog hogy utána már nem keresett de nem is érdekel tessz egy szívességet...

Nem értem ezt az egészet, egyenjogúság van.. A munkahelyen azért küzdenek hogy a férfi ugyanazért a munkakörére ne kapjon több fizetést, akkor itt is legyen nagy a szájuk a nőknek.. Oké fizessen férfi első randin ,de akkor egy férfi kapjon több fizetést a munkahelyen, mint a régi szép időkben


2023. jún. 18. 21:20
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
16%

Nálam ugyanez volt.


A durva, hogy az már a 2. randi volt, és a nő besértődött, hogy magának kell fizetnie. Ja, csak épp az 1. randin én álltam a 6-8 ezres számlát, pedig alig rendeltünk valamit...


És közben a nő nagy LMBTQ-fan. SZóval egyenlőség mindenkinek, kivéve férfiak pénztárcájának.

2023. jún. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
89%

Alapvető illem, hogy az fizet, aki meghívja a másikat, a másiknak pedig illik felajánlania a felezést. Ez nemtől független dolog.

Az egyenjogúság és az etikett nem ugyanaz és nincs sok közük egymáshoz.

Szívességet tettél a nőnek, hogy már a legelején megmutattad az alacsony értelmi és szociális szinttel bírsz.

2023. jún. 18. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
66%
Nincs egyenjogúság!
2023. jún. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 anonim ***** válasza:
99%

Te hívtad randira?

Akkor te fizetsz. Ezen mi a meglepő? A haverodnak sem mondod , hogy "hé Józsi, meghívlak egy sörre!" aztán mikor bemegy veled "fizesd má' ki a felét". Hogy nézne ez ki?!

2023. jún. 18. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/59 anonim ***** válasza:
20%

4-es: hú, de demagóg vagy.


Meghívhatom Józsit egy sörre, de Józsi emlékszik rá 1 hét múlva és visszahív.


EGy nő sosem fog randira hívni, ha nem erőltetném magam, még mindig szűz lennék.

2023. jún. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/59 anonim ***** válasza:
11%

6.


Ez számomra még mindig olyan, mint mikor a kapun túlról beordít egy álarcos ember, hogy "Dögöjjémámeg" - nem számít. Ha pedig nagyon pattog, akkor egyszerűen kihozom a puskát.

2023. jún. 18. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
7: Én sosem néztem, hogy Józsi visszahív e! Ha igen, örültem. De ha nem, akkor nem. Nem vágott hasra soha 2-3 sör, hogy elvártam volna a viszonzását ha érted mire célzok.
2023. jún. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
97%
Mi köze az egyenjogúságnak a randihoz? Nálunk, ebben az országban, az a szokás, hogy a férfi fizet az első alkalomkor. Ha nem akarja ezt, akkor ELŐRE megbeszélik. Ha ezt nem tartod, akkor ne csodálkozz, hogy nem érdekled.
2023. jún. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
97%
De akkor az egyenjogúság miatt azt is elvárod, hogy a nő ne szedje a bajszát, igaz? Hisz a kettőnek rengeteg köze van egymáshoz.
2023. jún. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
6%

14.


A férfi IS szedje a bajszát, meg minden mást is az arcon, elég nagy baj, hogy sokan "férfiasság" fedőnév alatt eresztenek igénytelen szakállat meg kiflibajuszt.

2023. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!