Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenjogúság, egyenrangúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság, egyenrangúság van, akkor első randin miért a férfinek kell fizetnie a számlát, miért nem felezik?

Figyelt kérdés

Voltam egy randim asanti végén mondtam hogy felezzük a számlát ha nő csak csodálkozott és nézett de persze kifizette a felét ,az egy dolog hogy utána már nem keresett de nem is érdekel tessz egy szívességet...

Nem értem ezt az egészet, egyenjogúság van.. A munkahelyen azért küzdenek hogy a férfi ugyanazért a munkakörére ne kapjon több fizetést, akkor itt is legyen nagy a szájuk a nőknek.. Oké fizessen férfi első randin ,de akkor egy férfi kapjon több fizetést a munkahelyen, mint a régi szép időkben


2023. jún. 18. 21:20
1 2 3 4 5 6
 31/59 anonim ***** válasza:
0%
* amekkora
2023. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/59 anonim ***** válasza:
0%

26#


Igen, de miért normális hogy a 21. században egyes embereket pusztán azért mert más van a lábuk között visznek a frontra? Ilyenkor hol van az egyenjogúság? Vagy miért csak a nőknek jár? Mert itt most rosszabb helyzetben vannak a férfiak. Miért nem tüntetnek ez ellen a nők? Mert így nem hiteles ez az egész egyjogúság, ha a férfiak nem lehetnek egyenjogúak és nekik menni kell a frontra a nőknek meg nem.

2023. jún. 19. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/59 anonim ***** válasza:
0%

Nőként az a véleményem, hogy jogos hogy a férfiak többet keresnek. A nők elmehetnek szülni, megbízhatatlan munkaerőnek számítanak úgy általában. Van kivétel nyilván, de kevés.

Ha viszont meghívsz valakit valamire fizetsz!

Egyenjogúság az kéne hogy legyen, de egyformák nem leszünk.

2023. jún. 19. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/59 anonim ***** válasza:
0%

28#


Hol írtam hogy angol lánnyal randiztam. Anglia elég multikulturális. Spanyol lánnyal randiztam. Nem érdekel ha nem hiszed el.

2023. jún. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/59 anonim ***** válasza:
12%

21#


Nem elnyomás, hanem igazságtalan. Miért nem akar engem megismerni ugyanannyira egy nő, mint én őt? Ő nem akar társat? Ő nem akar szexelni? De szerintem igen. Miért akarom én jobban mint a nő? Én ezt nem értem, hogy ez honnan vetted.


Tegyen a nő is azért ha akar valamit. Hívjon el ő is, kezdeményezzen, kedveskedjen. Nekünk férfiaknak is jól esik ez. Vagy miért csak nektek kellene ennek az előnyeit élvezni? Ez önzőség.


Meg olyan érdekes, hogy azért a top pasikért ezt megteszik a nők, szóval itt nem arról van szó, hogy egy nőnek nem ez a szerepe, hanem ez csak a top pasiknak jár valamiért. Ott már nem fontosak ezek az elvek

2023. jún. 19. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/59 anonim ***** válasza:
87%

35

De, csak nem veled. A nők is sokszor lépnek, ha tetszik nekik a pasi.


"Miért nem akar engem megismerni ugyanannyira egy nő, mint én őt?"

Nem értem. Te ha kinézel valakit, akkor elvárod, hogy ő is oda legyen érted?


"hanem ez csak a top pasiknak jár valamiért"

Valahpgy ti is a top nőkre csorgatjátok a nyűlatokat. Palvin Barbi meg átlagos.

Ne hisztizz. Férfiaknál különösen kiábrándító.

2023. jún. 19. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/59 anonim ***** válasza:
88%

"azért mert más van a lábuk között visznek a frontra? "


Hülye gyerek! GOndolkozni nem szoktál? Szerinted mennyire lenne előnyös és kivitelezhető, hogy a férfiak maradnak otthon gyereket nevelni, sebesülteket ápolni, a nők meg mennek harcolni?

Mellesleg nem a nők akarnak háborút, hanem a férfiak, szóval menjetek csak.

2023. jún. 19. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/59 anonim ***** válasza:
0%

35#


Tehát te írtad hogy a nők is lépnek, ha tetszik nekik a pasi. Ergo tehát akkor ők is meghívják a férfiakat, tehát akkor ők is fizetnek ügye?


Ha igen, akkor ez itt sakk-matt. Mert pont erről ment itt a veszekedés hogy nőként ezt senki nem hajlandó megtenni, mert kezdeményezzen csak a férfi és fizessen is. De akkor kiderült, hogy ez csak a nem top pasikra érvényes.

2023. jún. 20. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/59 anonim ***** válasza:
3%

37#


Nem vagyok hülye gyerek. Ez csak a te értelmi színvonaladat jelzi ha személyeskedésbe belemész.



Akkor azok a nők akiknek nincs gyereke, miért nem megy harcolni? Angliában látok rengeteg ukrán menekült nőt, gyerek nélkül. Vagy amelyik meddő? Nekik milyen jogon nem kell harcolni? Csak?


Vagy amikor háromgyerekes családfenntartó apukát visznek be erőszakkal aki próbálná ellátni a családját?


Mellesleg sokkal jobb sebesülteket ápolni, meg a saját gyerekemet nevelni, mint hülye politikusok baromságaiért kinyíratni magam a semmiért. Tehát már megint a nőknek a jobb. Hol van itt egyenjogúság? Nyilván nincs, csak itt a nőknek jobb, tehát ezért nem akarnak ebben az esetben egyenjogúságot. Tehát hiteltelen az egész női egyenjogúság. Mert akkor akarjátok az egyenjogúság rossz oldalait is, ne csak a jót csemegézzétek ki.


Azért látni rengeteg felvételt hogy erőszakkal viszik a férfiakat, mert ügye ők háborúzni akarnak? Ügye csak viccelsz? Dehogy akarnak menni és a férfiak se akarnak háborút. Maximum a politikusok egy része, aki lehet hogy férfi, de a nők is megválasztották azt a férfit, szóval a nők felelősége ugyanúgy benne van.

2023. jún. 20. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/59 anonim ***** válasza:
100%

Nőként számtalanszor hívtam már meg a páromat különböző programokra, mert szeretem kényeztetni (megérdemli a drága) és mert számomra egy párkapcsolatban (és igazából minden jó emberi kapcsolatban) minden szempontból alapvető a kölcsönösség. (Az egy másik kérdés, hogy gyakran így se enged fizetni.)

26/N

2023. jún. 20. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!