Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenjogúság, egyenrangúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság, egyenrangúság van, akkor első randin miért a férfinek kell fizetnie a számlát, miért nem felezik?

Figyelt kérdés

Voltam egy randim asanti végén mondtam hogy felezzük a számlát ha nő csak csodálkozott és nézett de persze kifizette a felét ,az egy dolog hogy utána már nem keresett de nem is érdekel tessz egy szívességet...

Nem értem ezt az egészet, egyenjogúság van.. A munkahelyen azért küzdenek hogy a férfi ugyanazért a munkakörére ne kapjon több fizetést, akkor itt is legyen nagy a szájuk a nőknek.. Oké fizessen férfi első randin ,de akkor egy férfi kapjon több fizetést a munkahelyen, mint a régi szép időkben


2023. jún. 18. 21:20
1 2 3 4 5 6
 41/59 anonim ***** válasza:
100%
36 ne hisztizz
2023. jún. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/59 anonim ***** válasza:
79%

De valaki magyarázza már meg, hogy hol itt a gond? Én nőként elvárom, hogy a férfi fizessen, mindenhol! De ez senkinek nem kötelező!!! Senkinek nincs pisztoly tartva a fejéhez. Ha te nem így gondolod, nem baj, majd randizok az ezer másikkal, aki úriember, és fizet! De NEKED nem közelező

🤦‍♀️

2023. jún. 20. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/59 anonim ***** válasza:
0%

42# az a gond hogy te elvárod. Mert milyen jogon várod el, amikor neked is van fizetésed?Miért várod el akkor a férfitől egyedül hogy fizessen?


Vagy miért nem vagy úrinő és fizetsz te?


Ez a fajta hozzáállás, kizsákmányolása a férfiaknak meg rejtett prostitució.

2023. jún. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/59 anonim ***** válasza:
89%

43

Na még egyszer! Megteheted, hogy nem fizetsz, és én is megtehetem, hogy nem veled megyek randizni, hanem az ezer másikkal, aki nem sajnál tőlem semmit

2023. jún. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/59 anonim ***** válasza:
0%

44#


De mi a válaszod arra hogy te miért várod el? Ezt értem hogy megteheted, de miért döntöttél úgy, hogy neked ez elvárás hogy a férfi fizessen?

2023. jún. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/59 anonim ***** válasza:
100%
43 Mindenki azt vár el, amit akar, amihez kedve van. Aztán ha irreális az elvárása, majd úgyis kiderül, mert senki nem lesz vevő rá.
2023. jún. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/59 anonim ***** válasza:
3%
Ez a beteges femcel vergődés a kommentekben nagyon szánalmas
2023. jún. 20. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/59 anonim ***** válasza:
96%

45

Mert megtehetem! Akkor miért ne várnám el? Én ettől (is) érzem magamat nőnek! Ahogy te is megteheted, hogy elvársz dolgokat avagy nem. Még mindig nem értem, hol itt a gond? Akkor randizz olyan nővel, aki nem várja el

2023. jún. 20. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/59 anonim ***** válasza:
42%

48#


Na ez már így jobban érthető. De így meg akkor önző vagy, mert a párkapcsolat két emberről szól. És itt meg csak arról van szó hogy én én én nőnek akarom érezni magam.


Abba nem gondolsz bele hogy a potenciális leendő párodat hátrányos helyzetbe hozod anyagilag a saját javadra a kis önző érdekeidért?


Vagy saját magadat pro..sti..tuálod, hogy fizetést vársz el a randin?


Hogy saját magadat a leendő párod fölé helyezed azzal, hogy azt mondod, hogy neked fizetni kell a fogyasztásodat vagy nincs randi?


Szívesen meghívok valakit valamire saját akaratomból. Na de ha ez elvárás, akkor az már kényszer és zsarolás.


Kb ez olyan, hogy most a randit és a férfit helyettesítsd be egy barátnődre és egy baráti találkozóra. Mit szólnál hozzá ha a barátnőd akkor érezné magát jó barátodnak, ha meghívod és ezt elvárásként közölné veled. Ügye hogy képenröhögnéd. Na amit te csinálsz az is ugyanaz.

2023. jún. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/59 anonim ***** válasza:
93%

49


Egyrészt, már nem érint a randizós nyavalya, mert vőlegényem van, (immaron fél éve) de olyannal nem allok(tam) le soha, akinek vannak anyagi problémái, és barmiféle számottevő pénzkiesest okoz a randizás költsége! ..(normális nő legalábbis, csak biztonságos, jó egzisztenciával rendelkező ferfivel kezd.)

Másreszt:

●Vagy saját magadat pro..sti..tuálod, hogy fizetést vársz el a randin?

Hogy saját magadat a leendő párod fölé helyezed azzal, hogy azt mondod, hogy neked fizetni kell a fogyasztásodat vagy nincs randi?●

- Na most akkor alá, vagy fölé rendelem magamat? 😂 döntsd már el!

Nem, nem érzem igy, MERT NEM KÖTELEZEM ŐT RÁ!!!! szabad akaratából fizet! Nem tartok pisztolyt a fejéhez!


"Szívesen meghívok valakit valamire saját akaratomból. Na de ha ez elvárás, akkor az már kényszer és zsarolás."

- Az jó, mert normális nő, csak ilyen férfival áll le! Szóval megint nem tudom hol a baj! Csak olyan férfi jöhet szóba, aki önszántából teszi!

Zsarolás???? 🤣🤣🤣 Nem tartok pisztolyt a fejéhez még mindig! Ismét: mert látom nem megy! NEM KÖTELEZŐ FIZETNED, viszont a nőnek sem kötelező veled randiznia, azt várunk el, amit akarunk! Ahogy te is.


" Mit szólnál hozzá ha a barátnőd akkor érezné magát jó barátodnak, ha meghívod és ezt elvárásként közölné veled. Ügye hogy képenröhögnéd. Na amit te csinálsz az is ugyanaz."

- Nem ugyanaz! És nem kötelező fizetnem neki! Én nem akarom senkinek a fogyasztását fizetni! Nem is teszem. Kövesd a példámat!

2023. jún. 20. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!