Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenjogúság, egyenrangúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság, egyenrangúság van, akkor első randin miért a férfinek kell fizetnie a számlát, miért nem felezik?

Figyelt kérdés

Voltam egy randim asanti végén mondtam hogy felezzük a számlát ha nő csak csodálkozott és nézett de persze kifizette a felét ,az egy dolog hogy utána már nem keresett de nem is érdekel tessz egy szívességet...

Nem értem ezt az egészet, egyenjogúság van.. A munkahelyen azért küzdenek hogy a férfi ugyanazért a munkakörére ne kapjon több fizetést, akkor itt is legyen nagy a szájuk a nőknek.. Oké fizessen férfi első randin ,de akkor egy férfi kapjon több fizetést a munkahelyen, mint a régi szép időkben


2023. jún. 18. 21:20
1 2 3 4 5 6
 21/59 anonim ***** válasza:
98%

Férfi sérelmek 8465. rész: amikor TE akarsz megismerkedni közelebbről valakivel, aki félig-meddig idegen számodra, és akinek valszeg közömbös vagy, és TE hívod el ezt az illetőt valahova, hiszen NEKED fontosabb hogy esélyed legyen nála

dugásra/kapcsolatra, akkor NEKED kell fizetni egy tányér kaja + választott ital árát, és ez elnyomás :(

2023. jún. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/59 anonim ***** válasza:
64%
Fizető képtelen vagy hosszú távon akkor neked amúgy se jár nő. Legalább az első randin kiderült.
2023. jún. 19. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/59 anonim ***** válasza:
95%

Az fizet, aki elhívja a másikat.


Az egyenjogúság az egyenJOG.

Jogom van téged meghívni. Jogom van kifizetni a számlát. De, ha nem hívlak el, akkor nem is fizetek.


Sőt!

Ha felajánlom, hogy fizetek, akkor az burkoltan azt jelenti; "nem éreztem jól magam, ne találkozzunk többet".

Ha te szólítod fel a fizetésre, ugyan ezt jelzed.


Keress jobb munkát, hogy ne kelljen néhány ezer forint miatt hisztikélni.

2023. jún. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/59 anonim ***** válasza:
7%
Jó de ez sok esetben nem hiszti! Tényleg vannak olyan nők akik sportot űznek a éttermes meghívásból. Van aki 15 randira elmegy egy hónapban (cél nélkül) a lényege hogy 15x ingyen ebedeljen a hónapban. De egyik férfival se tervezi egyatalan a folytatást.
2023. jún. 19. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/59 anonim ***** válasza:
85%

"Most Ukrajnában nem tüntetnek a nők, hogy ők is Bahmutba akarnak menni harcolni. Mert ilyenkor már nem kell az egyenlőség. A férfiak meg dögöljenek meg a fronton, csak azért mert férfinek születtek."


20-as, azzal ugye tisztában vagy, hogy a szülés az életveszélyes beavatkozások közé van sorolva, orvosi szempontból? A nők napi szinten viszik a bőrüket a vásárra, úgyhogy ezt hagyjuk.

2023. jún. 19. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/59 anonim ***** válasza:
83%
Azért ostobaság a háborúkkal és a katonasággal példálozni, mert azt a férfiak sem szeretnék, nem tekintik egy pozitív dolognak azt, hogy lemészárolják őket néhány ostoba politikai döntés miatt. Ők se mennének, ha megtehetnék.
2023. jún. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/59 anonim ***** válasza:
74%

"Tényleg vannak olyan nők akik sportot űznek a éttermes meghívásból. Van aki 15 randira elmegy egy hónapban (cél nélkül) a lényege hogy 15x ingyen ebedeljen a hónapban. De egyik férfival se tervezi egyatalan a folytatást."


Ne étterembe vidd.

2023. jún. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/59 anonim ***** válasza:
92%

20-as, álmodban randiztál te Angliában angol lánnyal:DDDDDD

Kamu tanmese, de még annak is gyenge.

2023. jún. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/59 anonim ***** válasza:
96%
Én fel szoktam ajánlani, hogy fizessünk közösen, még soha senki nem fogadta el.
2023. jún. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/59 anonim ***** válasza:
0%

25#


A férfiakat az akaratuk ellenére viszik el a frontra Ukrajnában. Ahol sokkal kisebb az esélyük hogy túlélik, mint amemekkra az esély a szülész esetén hogy egy nő belehaljon. Össze sem lehet hasonlítani a dolgot. A nő saját akaratából vállalja a gyereket.

2023. jún. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!