Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egyenjogúság, egyenrangúság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyenjogúság, egyenrangúság van, akkor első randin miért a férfinek kell fizetnie a számlát, miért nem felezik?

Figyelt kérdés

Voltam egy randim asanti végén mondtam hogy felezzük a számlát ha nő csak csodálkozott és nézett de persze kifizette a felét ,az egy dolog hogy utána már nem keresett de nem is érdekel tessz egy szívességet...

Nem értem ezt az egészet, egyenjogúság van.. A munkahelyen azért küzdenek hogy a férfi ugyanazért a munkakörére ne kapjon több fizetést, akkor itt is legyen nagy a szájuk a nőknek.. Oké fizessen férfi első randin ,de akkor egy férfi kapjon több fizetést a munkahelyen, mint a régi szép időkben


2023. jún. 18. 21:20
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
0%

50#


Fölérendeled magad. A pro..stituá..lódás nem jelent alárendelődést. Ezt nem írtam sehol csak te gondoltad így. Az egy üzlet. Valamit valamiért.


Azt vártok el amit akartok nyilván, ha nők nagy része ezt elvárja, akkor azok a férfiak akik nem akarnak fizetni a randikon, ők egy kényszerhelyzetbe kerülnek ez miatt az elvárás miatt. Vagy fizetnek a randikon és így feladják az elveiket, vagy sokkal kisebbre csökkentik az esélyét hogy legyen egy párkapcsolatuk.


Tegyük fel holnap felébredsz és a vőlegényed közli veled, hogy elvár tőled valamit a sze.xbe.n (amit te nem szeretnél) mert ő attól érzi férfinek magát. És ha nem teszed meg akkor szakít. Erre hogy reagálnál? Nyilván egy önző se..gg..fejnek tartanád nem?


És akkor menjünk tovább. Mondjuk holnaptól azt a dolgot, amit te nem szívesen csinálsz a sz.ex.ben, a férfiak 90% elkezdi elvárni a nőktől. Na most akkor te is ugyanabba helyzetbe kerülnél hogy vagy feladod az elveidet, vagy nagymértékben lecsökkented az esélyeidet hogy párkapcsolatod legyen.


Na ezért mondom én ezt hogy ez így összességében nem fair. Mert te azt vársz el amit akarsz, de ha a ezt a nők nagyrésze elvárja, akkor a férfiak kényszerhelyzetben vannak és nincs valódi választásuk ha párkapcsolatot akarnak. Aztán muszájból meghívják a nőket, akik azt hiszik hogy hú de úriember az illető, holott csak kényszerből tette.


A legrosszabb hogy soha nem tudod meg, hogy most önszántából tette e vagy sem. Aztán lehet hogy hazugságon alapul az egész és csak egy színjátékon alapulva érzed magad nőnek.


A férfiak képesek ám erre, hogy megjátszák magukat hogy hú de úriemberek, aztán magukban meg úgyis azt gondolnak amit akarnak.


Szerintem akkor már jobb egy egyenes gerincú férfi akinek elvei vannak és tartja magát hozzá és nem változtat rajta csak azért hogy barátnője legyen.

2023. jún. 20. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 anonim ***** válasza:
0%
*gerincű
2023. jún. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/59 anonim ***** válasza:
100%

51


Tegyük fel holnap felébredsz és a vőlegényed közli veled, hogy elvár tőled valamit a sze.xbe.n (amit te nem szeretnél) mert ő attól érzi férfinek magát. És ha nem teszed meg akkor szakít. Erre hogy reagálnál? Nyilván egy önző se..gg..fejnek tartanád nem?

😅 ● Nem valoszinü! De mint mondtam, nekem sem kotelező semmit megtennem! Akkor vége lenne a kapcsolatnak!


"Mondjuk holnaptól azt a dolgot, amit te nem szívesen csinálsz a sz.ex.ben, a férfiak 90% elkezdi elvárni a nőktől. Na most akkor te is ugyanabba helyzetbe kerülnél hogy vagy feladod az elveidet, vagy nagymértékben lecsökkented az esélyeidet hogy párkapcsolatod legyen.

● Akkor nem lesz párkapcsolatom! Egyedül elvagyok! De legelabbis szivesebben vagyok egyedul, mint egy szar kapcsolatban, ahol nem ugy.mennek a dolgok, ahogy én azt szeretném!


Na ezért mondom én ezt hogy ez így összességében nem fair. Mert te azt vársz el amit akarsz,

● Te is azt vársz el amit akarsz!!!!


de ha a ezt a nők nagyrésze elvárja, akkor a férfiak kényszerhelyzetben vannak és nincs valódi választásuk ha párkapcsolatot akarnak.

● Én például éjjel nappal csokit ennék sütivel hambival, meg nem mozognék heti 6x, hanem a reggeli futás helyett, inkább aludnék, de saaajnos kényszer helyzetben vagyok! Mert nincs valódi választásom! Jól kell kineznem ha értékes férfivel párkapcsolatot akarok!

😏 A kettősmerce


Aztán muszájból meghívják a nőket, akik azt hiszik hogy hú de úriember az illető, holott csak kényszerből tette.

● Akkor ne hivd meg! Szivesen! (Majd lesz ezer másik aki meghivja) ez miért az én problémám, hogy te soher vagy? És van választasod!



A legrosszabb hogy soha nem tudod meg, hogy most önszántából...."

● 1.5 év után azert az ilyesmi kiderul


A férfiak képesek ám erre, hogy megjátszák magukat hogy hú de úriemberek, aztán magukban meg úgyis azt gondolnak amit akarnak.

● OK! Néhány honap utan ugyis kiderul!


Szerintem akkor már jobb egy egyenes gerincú férfi akinek elvei vannak és tartja magát hozzá és nem változtat rajta csak azért hogy barátnője legyen.

● Itt az a kérdés, hogy neked jobb e!? Akkor ne változtass, ha neked jobb így! Légy boldog az elveiddel egyedül!


Ezt amugy direkt csinálod, hogy nem erted? 🤣

2023. jún. 21. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 anonim ***** válasza:
96%

"vagy feladod az elveidet, vagy nagymértékben lecsökkented az esélyeidet hogy párkapcsolatod legyen."

Ti tényleg azt nem értitek, hogy mi nem megyünk le szűkölő kutyába, hogy mindenáron párkapcsolatunk legyen...

2023. jún. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/59 anonim ***** válasza:
86%

54.


Mondjuk a legtöbb férfi sem, az 1-2 trollkérdezőtől pedig nagyvonalúan eltekinthetünk.

2023. jún. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 anonim ***** válasza:
100%

35) "Tegyen a nő is azért ha akar valamit. Hívjon el ő is, kezdeményezzen, kedveskedjen."

Aki érdekel minket, azért teszünk is, ne aggódj :D

Azt meg elmagyaráznád, mi felhaborító van abban, hogy a vonzó pasik kedvéért aktívabbak vagyunk? 😂 már nagyon szeretném tudni, milyen logika mentén csesszem meg, hogy sármos, magabiztos pasikkal szeretek időt tölteni :D Tudom, hogy a ti világotokban ők egytől egyik gonosz gyíkemberek mondjuk...

2023. jún. 22. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/59 anonim ***** válasza:
0%

dikh, ahogy kenik a s.zart a hős femcelek - priceless


minden másra:


#kiröhög

2023. jún. 22. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok femceleket, tudod, nem a nők sírnak, hogy senki nem dug velük 😂
2023. jún. 23. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/59 anonim ***** válasza:
0%

ehhehe, hát persze, hogy nem: "na de hooool vannak a normális férfiak?" :D


#kettéröhög

2023. jún. 23. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!