Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mondják hogy randin az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mondják hogy randin az fizessen aki meghívta a másikat mert a férfiak szoktak randira hivni nőket?

Figyelt kérdés
jan. 23. 20:18
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
73%
Aki bele akar halni egy vacsora árába az komolyan soha nem költ semmire amire nem kéne? Lefogadom hogy a fele dohányzik vagy sörikézik, nasizik vagy a kocsiját tunningolja.
jan. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
26%
Alapból a meghívó fizet, de illik felajánlani, hogy fizeti a részét.
jan. 23. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
0%
20-ashoz: nekem ezért nehéz, mert az én elvem nőként az, hogy első randin sajátját fizeti mindenki, aztán felváltva. Az én kis lelkemnek ez jó. Viszont tényleg lutri, hogy ha belemegy ebbe a férfi, azért teszi, mert tisztel, vagy mert azt hiszi, innentől neki semmit nem kell beleadnia a kapcsolatba.
jan. 24. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
76%

Ez nem csak randin van így. Gondolj bele, ha például valamelyik családtagod meghív ebédre, akkor NEM TE viszed az ebédet, hanem már ebéddel várnak.

Ha te hívsz meg valakit, AKKOR TE fizetsz, ez így normális.

jan. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Igen, első randira a férfiak szoktak hívni, ha viszont szeretnék másodikat, arra meg én, aztán ahogy a kapcsolat kibontakozik, átállok az egyszer en, egyszer ő váltakozásra
jan. 24. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Ajj nehogy már az a kb 1000 forint fájjon egy férfinak :D Én nő vagyok nekem azt tanították, hogy azt mutassam az első randin amit a későbbiekben is kapni fog a férfi. Ha elhív engem valaki és nem hajlandó egy kávét kifizetni az nem fog akkor sem ha már egy pár vagyunk. Nekem meg ez nem kell. Ja tudom nekem is van pénzem ki tudom fizetni. Aki ezt mondja annak kívánom hogy a felesége soha ne főzzön neki és ne csináljon egyedül egy házi munkát sem mert az csak régen volt a nő dolga most egyenlőség van...


Első randin mindig a férfi fizet és ezzel csak ezen az oldalon találkoztam hogy ez probléma nekik. Gondolom minimálbért keresnek hogy egy kávét nem tudnak fizetni az évi két első randijukon...

jan. 24. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Első randikon a férfi fizet. Ha nagyon fizetni szeretne valamit, akkor is egy kis tételt engedek, például egy kávét. A többit majd én rendezem. Ha valakinek nem fér bele egy vacsora, akkor legyen leleményes és találjon ki olyan programot ami nem jár kiadással. Ebből is rengeteg van.
jan. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!