Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Azért mondják hogy randin az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azért mondják hogy randin az fizessen aki meghívta a másikat mert a férfiak szoktak randira hivni nőket?

Figyelt kérdés
jan. 23. 20:18
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
36%

8.


Akkor már okosabb befizetni egy prostira, ott legalább fix árak vannak. Itt meg a 0 és a 2 millió Forint között akárhol lehet a vége.

jan. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
21%

10.


Na, ez pont olyan, mint a börtönben a "közös". Papíron közös, de ez azt jelenti, hogy a zárkafelelősnek nem érkezik semmije sosem, a többieknek viszont ami érkezik az automatikusan "közös", vagyis elsősorban a zárkafelelősé. Ki van ez találva!

jan. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
68%

#3: "nők nem szoktak randira hivni férfiakat"


Ugyanis ha "nő létére" megtenné, akkor azt kockáztatná, hogy a "társadalom", de legfőképpen az éppen randira hívott férfi szemében nőként közel 0-ra zuhan az "értéke" (még ha nem mondaná ki a pasi, akkor is így lenne).

jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
72%

Aki elhív egy nőt és nem ajánlja fel a meghívást az egy lúzer :-D

Ráadásul jó nagy!

jan. 23. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
21%

14.


Ha meg igen, akkor jó nagy balek :D Ideális szolga.

jan. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
94%

Én férfi vagyok, de ha valaki meghív az igenis fizesse ki az adagomat. Volt hogy kollegám mondta menjek velük enni, erre én mondtam, hogy most nem jó mert nincs pénzem erre ő mondta nem baj meghívlak. Még ez után is köszönöm nemmel feleltem, de még utána is hívott mosolyogva hát elfogadtam a meghívást.

Aztán mikor jött az "együtt fizettek?" kérdés akkor egyből rávágta hogy külön. Hál' istennek azért volt pénz nálam csak mondjuk másra akartam volna költeni.

El is könyveltem magamban egy bunkó hazug parasztnak, többet nem is eszek vele, akár van pénzem akár nem.

jan. 23. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
15%
Csicska szamár fizessen ha nőt akar.
jan. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
100%
Nem, hanem altalánosságban az fizet, aki meghívja a másikat.
jan. 23. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
15%
aki nagy okosan írja, hogy "ha valaki meghív az igenis fizesse ki", az nem veszi észre, hogy "véletlenül" pont úgy alakultak a szociális szokások, hogy 99.9999%-ban a férfi hívja meg a nőt?
jan. 23. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
71%

Általánosságban nem a nők szoktak extrém sóherek lenni egy kapcsolatban, legyen szó anyagiakról, figyelemről, időről, bármiről, igen, vannak debil nők is de nem az a jellemző, hogy a nő dob oda néha 1-2 morzsát a másiknak, hogy nyugodjon le és legyen fix szex. Szóval nem az fizet, aki meghívja a másikat, hanem a férfi fizet első 1-2 randin, de persze nyilván ideális esetben az elhívó fél is a férfi az elején. Ha nem fizet, azzal kb azt mutatja, hogy ő már az elején is szarni fog a fejedre, mert neki az elvei fontosabbak, mint egy kapcsolat normális működése, ha fizet, legalább talán az első pár évben normális lesz, aztán ha mind a két fél figyel a másikra, olyan is marad jó esetben.

Ja, és vissza lehetne erre vágni, hogy dehát ezek szerint nekem is fontosabbak az elveim, de ez nem erről szól, hanem arról, hogy a férfiakra jellemzőbb a kifogtam a halat, minek etessem tovább viselkedés, szóval ha valaki úgy akar kifogni, hogy nem is etet, attól mire számítson az ember? Dönthetek arról, hogy azt választom, ami 90%, hogy szar lesz, vagy azt, ami csak 50%.

jan. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!