Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Rátok szoktak férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Rátok szoktak férfiak hajtani a hétköznapokban párkapcsolati céllal? (Tehát nem buliban és nem társkeresőkön)

Figyelt kérdés
Nő vagyok, rám senki nem hajt, nem kezdeményez ismerkedést. Munkám során nem nagyon találkozom férfiakkal, illetve nem is nagyon járok olyan társaságba, de ha néha megismerek valakit ő fixen nem hajt rám. Amióta nem járok iskolába csak társkeresőkön megismert férfiakkal voltam együtt. Ami nem baj, csak minden barátnőmnek van olyan sztorija, hogy leszólították a tömegközlekedésen, vagy a konditeremben, vagy a munkatársa akarna vele járni. Nekem egy ilyen sztorim nincs és nem tudom, hogy ronda vagyok e, vagy inkább ritka esetek ezek és csak én hiszem azt, hogy minden nővel megtörténik.
febr. 1. 06:50
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
63%
Velem sem fordul ilyen elő, pedig több a férfi a munkahelyemen, mint a nő. De velem valószínűleg azért nem, mert ismernek. :-D 40+N
febr. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Rendszeresen. Hogy párkapcsolati céllal-e, az nem derül ki, mert elhajtom őket, de nem valószínű. Szerintem inkább csak szexet akarnak.
febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
2. Hol szoktak bepróbálkozni?
febr. 1. 07:16
 4/27 anonim ***** válasza:
15%
Én szívesen rád hajtok kérdező!
febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
76%

Igen. De rondák vagy tikkesek mivel nem járok sehova nem tudok ismerkedni.

Csak a munkahely ami 90%-ban női munkaerőből áll, a maradek pasi meg vmi irtózat bűnronda. Vagy őszülnek vagy kopaszodnak vagy tikkesek öregek dagadtak. Pl infósok vagy portas (kqncsal is)vagy karbantartók vagy a mellettunk levő intézmeny is katasztrofa pasik terén.


Ezen kivul a szomszedok vannak. Akik buták életképtelenek papucsok.

Mindegyik akarna komoly kapcsolatot merthát ezek már csak azt is megbecsulik, ha csak 1 nő szóbaállna velük.


Én meg inkább egyedul akkor évekig is amig ez csak a kínálat.

febr. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
86%
Engem pl férfiként leszólított egy lány a mekiben
febr. 1. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
47%
Még csúnyácska koromban, a kondizós és plasztikán átesett korszakom előtt gyakran szólítottak le utcán is, de ronda vagy fura alakok. Amióta jó nőt faragtam magamból, gyakorlatilag soha nem szólítanak le. Főleg nem átlag alatti pasik, azok már szinte hozzám se mernek szólni. Megnéznek a férfiak meg ilyesmi, de csak neten, szórakozóhelyen, céges bulin tudok ismerkedni, ott viszont csupa jó pasikkal.
febr. 1. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
19%
Minden nőre hajtanak, csak sokan nem veszitek észre őket, mert nem néznek ki teljesen tökéletesen.
febr. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
86%
Leszámítva egy-két kéregetőt vagy kattant alakot, soha. De én a környezetemben sem látom és ismerős nőktől sem hallom, hogy ez jellemző lenne. Nem tudom, régen hogy volt, de az elmúlt 15-20 évben már nem szokás. Senki nem "foglalkozik" idegenekkel boltban, gyógyszertárban, ügyintézés során stb. Maximum egy kis szemezés, esetleg diszkrét mosoly, de többnyire még ennyi sem. Ezért tartom óriási butaságnak a kijelentést, hogy ismerkedni bárhol lehet.
febr. 1. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
94%

Nem szoktak.

28N

febr. 1. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!