Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha egy csomó embernél sokkal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csomó embernél sokkal életképesebb vagyok a hétköznapokban, velük ellentétben miért nem tudok a lányokkal normálisan kommunikálni?

Figyelt kérdés
Sorra döbbenek rá, hogy egyesek mennyire tanácstalanok amikor döntéshelyzetben vannak. Nekem szinte minden megy, viszont ha lány kerül a képbe, a pulzusom felszökik akaratlanul is, nem tudom ezt kontrollálni és összezavarodok. Az utóbbi évek alatt megfigyeltem, ez annál kezelhetőbb, minél régebbóta ismerem a lányt.
2016. okt. 18. 21:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Van aki ebben jó, más meg abban. A csajozás elég sok fiúnak nem megy(főleg 20-onéves korban), de ezt lehet fejleszeni, csak sok időbe, kitartásba és természetesen sok kudarc átélésébe fog kerülni.
2016. okt. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem vagy tökös, magabiztos, jó dumás, önbizalommal teli, bátor, kezdeményező, ha nőkről van szó.


Pont az a bajod itt, ami a másikban az előnyöd. A nőknél sikeres férfiak többsége nem gondolkozik ennyit a nőkön.

"Ott egy szép csaj, akit most láttam meg 2 másodperce? Akkor odamegyek hozzá dumálni" - A legtöbb nagy csajozós embernek ennyi a "trükkje".


Az meg teljesen rossz irány, ha szerinted már régóta ismert lányoknál kellene próbálkoznod. Pont, hogy olyanoknál próbálkozz, akiket frissen ismersz meg

2016. okt. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
#2 Elméletben teljesen igazad van, de a szemléletem teljesen más. Én bizalmatlan vagyok úgymond a frissen megismert emberekkel, kell idő amire kiismerem őt és ő is megismer engem. Jó példa rá, hogy nincs több ezer ismerősöm facebookon sem, és sok barátom sem, de akikkel tartom a kapcsolatot, az nem ilyen felületes látszatkapcsolat. Józan paraszti ésszel csak így tudok cselekedni, ha bummbele a közepébe lazasággal csajoznék, az nem lenne természetes és talán még kellemetlenebbül érezném magamat mint most, mert megjátszanám a valódi énemet. Most úgy gondolom (nem mondom azt hogy nem változhat), hogy talán találkozok valakivel akihez így is közel tudok kerülni és nem csapják le a kezemről, mert nem tudnak lassabban haladni. Egyre inkább úgy érzem hogy ennek az életnek a sebessége nem nekem lett kitalálva.
2016. okt. 19. 16:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!