Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tényleg úgy válogatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg úgy válogatnak, mintha csak bemenne az ember boltba, csomó terméket lát polcokon, és amelyikhez kedve van épp?

Figyelt kérdés
Mondjuk az üditős polcokon, sorakozik vagy 200 darab, 50 féle-fajta termék, ebből épp csak kedve szerint választ, válogat?
2016. okt. 4. 10:21
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy van, aki igen. Az átlag lány szerintem nem. Vagy akkor én nagyon durván epic ronda vagyok, 22 évem alatt 3 pasi volt, aki értelmesen kezdeményezett nálam.
2016. okt. 4. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
92%
Tul sok filmet nezel.
2016. okt. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
78%

Kb. a csajok 10%-a, de annak is ki kell szűrnie, hogy melyik üdítő akarja csak megkúrni, és melyik akar tőle rendes kapcsolatot... mert ha rendes kapcsolatot akar, akkor a hajára kenheti, hogy van 20 pasi, aki szívesen megkettyintené egyszer egy éjszaka...


Én most kövér vagyok, de amikor nem voltam az, akkor sem csüngtek rajtam fürtökben a pasik, pedig ápolt voltam és vagyok is, kedves, nem is a 4 fal között élek. Sőt... életemben összesen 2 srác szólított le úgy (ha a szokásos sunáználak-típusú perverz papikat meg alkesz csöveseket nem vesszük), hogy látszott, hogy akarnak is vmit. Az egyik 3. kérdése már intim volt (úgy, hogy előtte nem ismertük egymást), a másik a vőlegényem most.


Nem a top 10-es cicuskákból kellene kiindulni...

2016. okt. 4. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
55%

amerikába biztos,de Mo-n még kínálat sincs annyi :D


kedve(=pénztárcája!) szerint

2016. okt. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Akkor azt mondjátok meg, még is miért játsszák a nehezen kaphatót, hogy náluk ugyan teljesiteni kell?!
2016. okt. 4. 10:35
 6/26 anonim ***** válasza:
88%
Talán pont azért, mert nehezen kaphatóak... ha nem azok lennének, minden jöttmenttel összejönnének...
2016. okt. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
67%
Persze, mindenki így válogat. Te is kérdező.
2016. okt. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
93%

Ha épp szódabikarbónára van szükségem, akkor nem fogok helyette borsot venni.


Kérdező, nem vagyunk állatok, hogy bárkivel összeálljunk szaporodni. Én legalábbis nem érzem magam annak. Hozzám illő társat szeretnék, más kérdés, hogy ahány ilyet ismerek, mindig valami akadály közbejött, ami miatt nem lehettünk együtt. Akárki meg nem jó, mert nem működne mindenkivel hosszú távon a párkapcsolat. Szóval igen, válogatok, azért, hogy hosszú távon nekem és a partneremnek is jó legyen, mert semmi kedvem kísérletezgetni, kapcsolatról kapcsolatra ugrálni, és azt is elfogadtam, ha az élet arra kényszerít, hogy egyedül maradjak, mert megalkudni, hogy aztán boldogtalan legyek egy nem megfelelő kapcsolatban, csak azért, hogy elmondhassam, hogy van valakim, férjhez menjek, lepottyantsak pár porontyot, aztán elváljunk, mert nem jött be, nem fogok.

2016. okt. 4. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
66%
Én is így válogatok a nők között, pedig férfi vagyok.
2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
83%

Pont a pasik csinálják ezt: kinéz egy nőt, odamegy, leszólítja, kész.

Aztán vérig vannak sértve, ha a nő is beleszólhat, hogy akar-e tőle valamit.

Pont mintha egy üdítő lenne, amit az vesz le a polcokról, aki akar, az üdítő meg ne válogasson, ki viszi haza.

2016. okt. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!