Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok tényleg úgy válogatnak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok tényleg úgy válogatnak, mintha csak bemenne az ember boltba, csomó terméket lát polcokon, és amelyikhez kedve van épp?

Figyelt kérdés
Mondjuk az üditős polcokon, sorakozik vagy 200 darab, 50 féle-fajta termék, ebből épp csak kedve szerint választ, válogat?
2016. okt. 4. 10:21
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
11. Szerintem nem lehet összehasonlitani egy férfit meg nőt ebben.. Azért még ott tartunk hogy egy férfinek jóval többet kell tenni azért hogy valakivel lehessen. Azért van vérig sértve egy elküldéstől, mert igazából előtte még vagy 50x elküldték.
2016. okt. 4. 11:03
 12/26 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező, képzeld el a szituációt.

Odamész a pultoshoz, kérsz egy korsó sört, és kapsz helyette ásványvizet. Nem reklamálnál a pultosnak, hogy nem ezt kérted? Mit szólnál, ha úgy reagálna, hogy mivel az ásványvizet hamarabb oda tudta adni, azt fogadd el és fizesd ki, próbáld ki, hogy hátha mégis jó lesz sör helyett?


Neked egyébként minden nő megfelel válogatás nélkül?

2016. okt. 4. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
89%

'Azért van vérig sértve egy elküldéstől, mert igazából előtte még vagy 50x elküldték.'



Ha 100x elküldik, akkor sem kell megsértődni a 101.nél sem. De azt is hozzá tenném, hogy akit 50x elküldenek, az vagy nagyon rosszul csinál valamit vagy nagyon ronda. 22F

2016. okt. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
92%
Ha 50szer el lett elotte kuldve, attol meg en nem fogok randizni vele kedvessegbol... Szoval ne legyen megsertodve.
2016. okt. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
83%

Aki nagyon jól néz ki, annak több lehetősége van. De még nekik is ott a rizikó, hogy olyannal futnak össze aki csak kalandozni akar. Aki átlagos, vagy az alatti külsőleg, annak bizony tenni kell érte ha párt szeretne találni.


Valamilyen szinten mindenki válogat, aki ezt tagadja az hazudik.


Te sem jönnél össze olyannal akire ránézel és egyszerűen nem tetszik, vagy egyenesen taszít az arca például. Vagy ha a vékony lányokat szereted, erre gerjedsz, akkor nem fogsz vonzódni egy telt, duci vagy kövér nőhöz. Ez is ugyanúgy válogatásnak számít.


Mindenkinél van egy határ a külsőség szempontjából (mert ugye mindenkin ezt látjuk meg először), hogy milyen, hogy néz ki. Ez vagy szimpatikus- vonzó, vagy közömbös, vagy taszító- nem tetszik. Van olyan eset amikor a külső annyira nem fog meg, ezt lehet ellensúlyozni egy vonzó személyiséggel. De amikor már nagyon erős a kontraszt a külső, és a belső szépség között, azt már nem. Ez teljesen természetes dolog. Ezért nem értettem soha ezt a szöveget, hogy a nők válogatósak... A férfiak is válogatnak. Hogy milyen ízlés és szempontok alapján, az személyfüggő. Kinek mi jön be, mit tud tolerálni, és mire mond egyértelmű nemet.

2016. okt. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
18%

ha nem is így, ahogy írod, de ép p bőven tudtam válogatni mindig a pasik között

van párom egy jó ideje, és mégis lenne, aki így is szeretne ismerkedni

25L

2016. okt. 4. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
86%

Én nem értem mi ezzel a gond.


Szerintem sokkal megalázóbb, ha az első szembejövőt leveszik a polcról,mert nincsenek elképzelésik és bármelyik megfelelne.


Esetleg elviszed az elsőt, amelyik a legközelebb volt, és kiderül, hogy citromlé. Vagy céklalé. Vágjál hozzá jó képet.

2016. okt. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
83%

"Azért van vérig sértve egy elküldéstől, mert igazából előtte még vagy 50x elküldték."

És az engem miért kéne, hogy érdekeljen, hogy mással mi volt? Te jó ég, a barátomat is 5-6 évig folyamatosan elküldték, mégse lett ilyen frusztrált és erőszakos.

Nehogy már ELVÁRJA tőlem bárki is, hogy randizzak vele, csak mert rám néz.

2016. okt. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 Sunshinedoll ***** válasza:
77%
határozottan, simán. ha elbírnám, még kosárba is beledobálgatnám őket aztán rádobálnám a sajtot meg a kovászos ubit is check out előtt.
2016. okt. 4. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%

15-ösnek:


"Te sem jönnél össze olyannal akire ránézel és egyszerűen nem tetszik, vagy egyenesen taszít az arca például."


a gond az, hogy nekünk a nők 80%-a elfogadható, míg a nőknek a férfiak 15%-a !

2016. okt. 4. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!