Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Rátok szoktak férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Rátok szoktak férfiak hajtani a hétköznapokban párkapcsolati céllal? (Tehát nem buliban és nem társkeresőkön)

Figyelt kérdés
Nő vagyok, rám senki nem hajt, nem kezdeményez ismerkedést. Munkám során nem nagyon találkozom férfiakkal, illetve nem is nagyon járok olyan társaságba, de ha néha megismerek valakit ő fixen nem hajt rám. Amióta nem járok iskolába csak társkeresőkön megismert férfiakkal voltam együtt. Ami nem baj, csak minden barátnőmnek van olyan sztorija, hogy leszólították a tömegközlekedésen, vagy a konditeremben, vagy a munkatársa akarna vele járni. Nekem egy ilyen sztorim nincs és nem tudom, hogy ronda vagyok e, vagy inkább ritka esetek ezek és csak én hiszem azt, hogy minden nővel megtörténik.
febr. 1. 06:50
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
23%
#9, #10 és kérdező: nézzetek körül a barátzónátokban!
febr. 1. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Ritka, de megesik.
febr. 1. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
90%

11: Egyik sem leszbi, és én sem.

Egyéb ötlet?

Felejtsétek már el, hogy minden nő tele van "udvarlókkal", meg hogy elég csak léteznie, és bárhová megy, legyen ez akár egy Lidl is, már ostromolják. 30 fölött járok, sosem volt így, tizenévesen sem, huszonévesen sem. Csak megnéztek/néznek és ennyi.

febr. 1. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
90%

Régen az ilyen ismerkedésre is volt bevett szokás, elég a közhelyes megoldásra gondolni, amikor a hölgy "elejtette" a zsebkendőjét.


Manapság ez már kiment a divatból. Kezdetben csak lúzernek számított az, aki utcán, boltban stb. próbálkozott neki tetsző lányoknál, de pár éve már zaklatásnak is vehetik egyesek, hogy ismeretlenül megszólítják...


Általában már tinikorban elmegy ettől a fiúk kedve egy életre, mert sok lány iszonyú bunkó tud lenni ilyen helyzetben.

febr. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%
En meg utcán szobaálltam aztán kiröhögtek amiért válaszoltam és nyitottam, joformán riherongynak néztek. Nem egyszer szórakoztak csak. Én meg azota nem reagálok utcai idegen megszolitasokra.
febr. 1. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

A munkahelyemen a 60+os portás bácsi néha próbál udvarolni, kb ennyi.

29N

febr. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
96%
Amúgy igen, a 60+-os bácsik még megteszik. És valahogy tudják, hogy hogyan kell nem gusztustalanul vagy csak nekem volt eddig szerencsém. Hozzám is szólnak, nem csak lesnek, de nem a taplóság ömlik belőlük, hanem ízléses bókok, kedvesség. Teljesen más a stílusuk, a fellépésük. Nem is töketlen nyuszikák, nem is erőszakos bunkók. Tanulhatna tőlük a generációm...
febr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
21%

#17

Ja valamit biztos nagyon jól csinálnak ha 60 évesen is egyedül vannak xd

febr. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

18: Hogy kapcsolaton belül, illetve a kapcsolattal mi történik, az már egy más kérdés, nem is egyszerűsíthető le annyira, hogy valamit jól/nem jól csinálnak. De az 1. lépésben, ami egy kapcsolatnak egyáltalán a kialakulásához vezethet, jobbak. A lesegetésből, a majd' összeszarom magam, ha hozzá kell szólnomból vagy a másik végletből nem lesz még kapcsolat sem, amit utána el lehet rontani...

Egyébként sincs mindegyik egyedül vagy nem úgy, hogy 60 évesen IS, mintha mindig így lett volna, de ez is messzebbre vezet. Itt a "ránk hajtás" a téma, ami nekik megy normálisan, a feleannyi idős, elvileg erejük teljében, életük csúcsán lévő férfiaknak meg nem, csak a csodavárás, a balfaszkodás vagy épp a tényleges zaklatás és undorító erőszakoskodás.

febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Munkahelyemen, utcán, strandon, boltban is próbálkoznak.
febr. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!