Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők! Rátok szoktak férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Rátok szoktak férfiak hajtani a hétköznapokban párkapcsolati céllal? (Tehát nem buliban és nem társkeresőkön)

Figyelt kérdés
Nő vagyok, rám senki nem hajt, nem kezdeményez ismerkedést. Munkám során nem nagyon találkozom férfiakkal, illetve nem is nagyon járok olyan társaságba, de ha néha megismerek valakit ő fixen nem hajt rám. Amióta nem járok iskolába csak társkeresőkön megismert férfiakkal voltam együtt. Ami nem baj, csak minden barátnőmnek van olyan sztorija, hogy leszólították a tömegközlekedésen, vagy a konditeremben, vagy a munkatársa akarna vele járni. Nekem egy ilyen sztorim nincs és nem tudom, hogy ronda vagyok e, vagy inkább ritka esetek ezek és csak én hiszem azt, hogy minden nővel megtörténik.
febr. 1. 06:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
#3 Tulajdonképpen bárhol, ahogy a #20-as írja. Nekem a legutóbbi a temetőben volt.
febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
Ti nagyon szépek vagytok akkor
febr. 1. 15:31
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg nem vagyok ronda, de szerintem olyan rendkívüli szépség sem vagyok, ráadásul fiatal sem vagyok már. Fene se érti ezt.

#2 voltam

febr. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%
#22 a fszt, mint írtam engem pont csúnyább koromban szólítottak le többször. A nagyon jó/szép nőkhöz sokkal kevesebb pasi mer odamenni, de azok sokkal jobb pasik is. Jól néznek ki, gazdagok meg ilyesmi. Akihez bármilyen átlagjóska oda mer menni, az nem egy Palvin Barbi.
febr. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem szépség függő szetintem.

Hanem az se mindegy hogy vki kosztümkabátban száll ki egy merciből vagy a piacon nézegeti a hagymaárakat farmerben kopott sportkabátban. Es kozben lehet ugyanaz a nő csak másképp csomagolva. Szoval nem a szépség a domináns. Hanem hogy magához tartozónak hisz vagy nem.

febr. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%
Rámszoktak, de ehez hozzá tartozik, hogy az egyetemen és a munkahelyemen is kb fele-fele a nemek aránya, tehát vannak férfiak,akik közeledhetnek.
febr. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
100%
A külsőm nem változott drasztikusan az elmúlt évek alatt, viszont mióta közvetlenebb vagyok és kevésbé szorongó, rendszerint megtalálnak a férfiak. Szóval a kisugárzás számít leginkább, mert ezelőtt rám se nagyon néztek, vagy csak nem vettem észre, mert el voltam a magam kis világában és megközelíthetetlennek tűnhettem.
febr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!