Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-40 év körül párkeresésben...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-40 év körül párkeresésben már nem számít a csúnyaság, elhízás?

Figyelt kérdés
Vagy akinek igen az egyedül marad?

2023. jún. 14. 21:45
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Számít azért
2023. jún. 14. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
88%
Számít. Miért úgy gondolsz a 30/40 évesekre, mint matuzsálemekre?
2023. jún. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
84%
Dehogynem. Nem marad egyedül, ha nem csúnya és elhízottként akar minimum 8/10-es párt.
2023. jún. 14. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%
Felnőttek csak, nem vakok Jézusom
2023. jún. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

37 évesen váltam (175/55) és ronda se vagyok. Más nevében nem nyilatkozhatok, de nekem még 60 évesen is kizáró ok lenne a kövérség és csúnyaság, remélem nem kell megtapasztalnom. Van második férjem aki fiatalabb is nálam és szuperjól néz ki meg egy féléves babánk. Ha valaha újra egyedül maradok, asszem akkor úgy maradok mert az biztos hogy a férjem, az exférjem és egyéb jópasik után biztos hogy nem fogok összeállni semmilyen öreg, kopasz, kövér tógerrel. Akkor maradok egyedül.

(2 hét múlva) 43N

2023. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

# 2


Egy hozzászólója miatt jutott eszembe a kérdés:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..



"Lol, Parommal pont hasonlóan vagyunk. En 18 voltam, ő 23, gyönyörű aranyhajú fiú, en meg szép homokora alkatú lány voltunk. Udvarolhattam neki amennyit akartam...



Most 20 évvel kesőbb ő kb 10-15 kg plusszal, félig kopaszon 2 gyerekkel, én meg 20-22 kg plusszal 1 gyerekkel találtunk végre egymasra. De nem érdekel, 30 fölött, főleg 40 körül mar nem ez számít."

2023. jún. 14. 22:03
 7/19 anonim ***** válasza:
82%
Neki nem számít. De egy válasz alapján ne vonj le következtetéseket.
2023. jún. 14. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
78%

Ok, de ott mind a ketten rondák lettek és lebabáztak egy sikertelen kapcsolatba, tehát 2 tényező is van, ami rontja az esélyeiket, kb nincs ló alapon jöttek össze egymással.

Én 30-asként, gyerek nélkül, normális külsővel nem szorulnék rá, hogy valami idő előtt megvénült régi ismerőst kaparjak elő a fiók aljáról és sokan mások sem.

2023. jún. 14. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
31 vagyok, kapcsolatban vagyok már 10 éve, de ha szingli lennék, sokkal jobban válogatnék, mint fiatalon, amikor még sarokba tudtak időnként szorítani, hogy adjak esélyt, a nem olyan szép, de belsőre csodálatos jófiúknak. Most úgy hajtanék el mindenkit, aki nem helyes és sportos, mint a magzatvizet.
2023. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
89%

40 feletti nő vagyok, elvált, van egy gyerekem is és még nekem is számít valamennyire a külső természetesen- és jó nagyot hazudik az, akinek egyáltalán nem.


Ha én is bírok normálisan, ápoltan, csinosan, igényesen kinézni és legalább a koromnak megfelelő megjelenést és szintet hozni, akkor azért nem olyan hú de nagy elvárás az, ha erre egy férfi is képes.

A fogatlanság mondjuk nálam inkább kizáró ok, mint 5-10 kg (de nem több!) plusz kg, ha egyébként rendben van valaki és azt hiszem, épp a mi korunkban kezd egyre jobban látszani az (még az 5-10 kg ellenére is!), hogy ki az, aki fiatalon sportolt, nem cigizte meg itta szét a fejét… valahogy egészségesebben, szebben korosodik, mint aki szétcsapatta magát meg carpe diem-ezett huszonévesen rendszeresen és életvitelszerűen.

Nőkre is igaz- a korombeli nőknél is a szétszolizott bőr ilyentájt kezdi megbosszulni magát…

Nyilván sok dolog pénzkérdés is (nekem sem lóg a mellem :D )- de életvitellel sokat lehet tenni és én sem élek hiperszuper-bio-jóga-holisztikus-csíííí életmódot, de már az is sokat számít, ha nem csúszik le rendszeresen az alkohol, nincs dohányzás, de van egy kis mozgás, séta.

…azt is megfigyeltem, hogy azért a folyamatos és durva fizikai munka is bizony nyomot hagy már az emberen 40 felett… ég és föld azért a különbség fizikumban, bőrtónusban stb. Annál, aki lehúzott mondjuk 25 évet építőiparban, ott ázott-fázott-létrázott-cipekedett vagy gyárban három műszakban tolta és a szellemi munkát végzők között nagy általánosságban.


…nagyon azért nem változik az ember alap értékrendje 10-15 év alatt sem, legfeljebb tudunk elnézőek lenni azzal az 5-10 kg-mal (mert nekem meg mondjuk kell egy olvasószemüveg a monitoros munkámhoz), de eddig sem kellett, ezután sem kell mondjuk az, aki huszonévesen (pl. Láncdohányos vagy ivóbajnok vagy fogatlan).

ha hiszed, ha nem, kérdező, 40 felett is van, lehet és érdemes is a jó szexet is bevenni a kívánságlistára és ehhez bizony minden életkorban fontos és hasznos a fizikai vonzódás is legtöbbünknek.


Az biztos, hogy nehéz dió, minél idősebb valaki- egyre több a kapcsolatban élő és persze, a magát elkényelmeskedő, elhanyagoló, jóóóó-van-az úúúúgy típus is- egyik sem szerencsés és egyre kisebb “halmazból” kellene egyre jobbat választani :)

2023. jún. 14. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!