Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél előfordul, hogy akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél előfordul, hogy akarnak kefélni és nincs kivel?

Figyelt kérdés
Én naivan úgy képzelem el, hogy ha egy nőnek kedve van a szexhez, akkor elég felmenni társkeresőre, pár cuki képet fellőni és már özönlenek is a jelentkezők. Szóval nincs más hátra, mint hátradőlni és szemezgetni a jelöltek közt. Vagy akár elmenni buliba és ott felcsípni valakit pár csábító mosollyal. Ez nem tűnik annyira nehéznek.

ma 14:37
1 2 3 4 5
 41/46 anonim ***** válasza:

"Szeretkezés. A kefélés ilyen proli, koszos képet fest."


Ez a kifejezés nem igazán illik rá az alkalmilag összeszedett szexre.

ma 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/46 anonim ***** válasza:
39: Férfiban is van ám hozzád hasonló és nem csak a jó pasik és a kopasz, fogatlan kocsmatöltelékek léteznek. A nők 10 százaléka szép és kimondottan szexi, a többiek átlagosak és van egy újabb 10 százalék, akik átlag alattiak. De ők is általában az igénytelenség miatt azok.
ma 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/46 anonim ***** válasza:
Nem is kell alkalmilag "összeszedett" (🤮) szex.
ma 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/46 anonim ***** válasza:
67%

Azt elfelejtitek, hogy a szex a nőnek egy elég kiszolgáltatott helyzet. Én biztos nem feküdnék össze a netről holmi vadidegennel, még a végén az lesz, hogy akar valami extrémet, nemet mondok, és megerőszakol.

Volt egyébként egyéjszakás kalandom, de ahogy korábban mások is írták, nem volt valami nagy élmény. A férfiak, ha nem szerelmesek, csak szexre használnak egy nőt, akkor kicsit sem érdekli őket, hogy a nőnek is jó legyen. Akkor meg már inkább maszturbálok.

ma 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/46 anonim ***** válasza:

" A férfiak, ha nem szerelmesek, csak szexre használnak egy nőt, akkor kicsit sem érdekli őket, hogy a nőnek is jó legyen. "

Már megint az általánosítás.

Sz.ar, 0 empátiával rendelkező férfiakkal voltál.

Nemcsak a férfiak, hanem az emberek nagy része ilyen egyébként.

Az én élvezetemet is lesz.arta a nők nagyobbik része, akikkel egyéjszakásom volt.

ma 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/46 anonim ***** válasza:

11.

"Nem vagyok 10/10-es nő de azért elég jól nézek ki, megnéznek az utcán, bárhol fel tudok szedni mind a 10 ujjamra pasit szexelni, a munkahelyen, az utcán, tömegközlekedésen, a háztömbben ahol lakok, tényleg bárhol lenne lehetõség. De nem teszem mert sajnos a szexxel az a helyzet, hogy a pasik nagyon-nagyon kis százaléka csinálja jól"


Ja Én meg a magad fajtákkal jártam szarul: rohadt jól nézett ki a csaj de egy fapina volt meg is bántam hogy elhivtam lakásra, inkább szexeltem volna egy átlagos csajjal azok is sokkal jobbak!

ma 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!