Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél előfordul, hogy akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél előfordul, hogy akarnak kefélni és nincs kivel?

Figyelt kérdés
Én naivan úgy képzelem el, hogy ha egy nőnek kedve van a szexhez, akkor elég felmenni társkeresőre, pár cuki képet fellőni és már özönlenek is a jelentkezők. Szóval nincs más hátra, mint hátradőlni és szemezgetni a jelöltek közt. Vagy akár elmenni buliba és ott felcsípni valakit pár csábító mosollyal. Ez nem tűnik annyira nehéznek.

ma 14:37
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok 10/10-es nő de azért elég jól nézek ki, megnéznek az utcán, bárhol fel tudok szedni mind a 10 ujjamra pasit szexelni, a munkahelyen, az utcán, tömegközlekedésen, a háztömbben ahol lakok, tényleg bárhol lenne lehetõség. De nem teszem mert sajnos a szexxel az a helyzet, hogy a pasik nagyon-nagyon kis százaléka csinálja jól. Legtöbbük helyett egyszerűen jobban járok a masztival!! És mivel ezt arcra kiszúrni nem lehet nem élek a lehetõséggel. Szóval hiába igaz, hogy egy nőnek könnyű szexpartnert találni akárhol akármikor igazából emiatt meg mégsem igaz.
ma 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
58%

#10

És ezek után jobbra húzod? Csak kérdem...

ma 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
64%

"ezeket olvasom nálatok"


Nálunk? Egyetlen nő vagyok. És soha nem ismerkedtem online.

ma 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jól néz ki, annak könnyű. Aki nem, annál ugyanúgy nagyrészt nem vonzó pasik jönnek számításba, mint a nem vonzó pasiknál a nem vonzó nők.
ma 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 A kérdező kommentje:

#11

Ezzel együtt is a nők helyzetét látom könnyebbnek. Nekem már az is nagy élmény, ha láthatok ruha nélkül egy nőt, játszhatok a melleivel, nem kell profi legyen az ágyban, úgyis pozitív emlék marad.

ma 15:13
 16/45 anonim ***** válasza:
65%
15, és ezért nem kelletek. Fsznak kell egy kis lúzer, akinek bárki jó, akinek van melle.
ma 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 A kérdező kommentje:
Csak odáig is nehéz eljutni, legtöbbször csak nyálcsorgatás marad a dologból.
ma 15:18
 18/45 anonim ***** válasza:
43%
Undi.
ma 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
91%
Igen, velem most is ez van. Hiányzik a szex mégse fogok lefeküdni senkivel, mert amit én elképzelek a fejemben a jó szexről, intimitásról az köszönőviszonyba sincs a valósággal. Arra nincs szükségem, hogy valami kiábrándító szex után még nyomorultabbul érezzem magam. Akkor feküdnék le férfiakkal, ha szex után azt érezném, hogy ez most jól esett. Hogy feltöltődtem és nekem is megérte. Hogy nem bántam meg. De a férfiak nem tudják tisztelni a "könnyen kapható" nőket és ezt éreztetik is. Ezzel persze maguk alatt is vágják a fát. Mert rengeteg nő pont ezért nem keresi a lehetőséget, ezért mond mindig nemet.
ma 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
100%
Marad a markod, vagy az örömlámyok.
ma 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!