Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nőknél előfordul, hogy akarnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknél előfordul, hogy akarnak kefélni és nincs kivel?

Figyelt kérdés
Én naivan úgy képzelem el, hogy ha egy nőnek kedve van a szexhez, akkor elég felmenni társkeresőre, pár cuki képet fellőni és már özönlenek is a jelentkezők. Szóval nincs más hátra, mint hátradőlni és szemezgetni a jelöltek közt. Vagy akár elmenni buliba és ott felcsípni valakit pár csábító mosollyal. Ez nem tűnik annyira nehéznek.

ma 14:37
1 2 3 4 5
 31/45 anonim ***** válasza:
25%

"Tudod, én nőként mindig leírom, hogy a férfiak nem egy massza, mert ezt akarom hinni, de egymást mintha félnétek kijavítani."

Dehogy félek.

Tudod hányszor kaptam meg a "javítgatás" miatt (természetesen más férfiaktól), hogy lúzer vagyok, simp, white knight, ilyen-olyan nyomorult, így akarok puncihoz jutni, életképtelen vagyok, gerinctelen, becstelen, férfiatlan?


"Hányszor hallottam az életben is olyan véleményeket férfiaktól, hogy valljuk be/legyünk őszinték/mi férfiak olyanok vagyunk, hogy... és leír valami borzalmat. Hogy undorodnak szex után a nőtől. Hogy mind dugnának 12 éveseket. Hogy nem képesek szerelmesnek lenni. Hogy az a férfi soha nem fog szeretni, akinek nem nyeled le a spermáját."

Soha nem írnék olyat, hogy "mi férfiak".


A többség nem undorodik szex után a nőtől, ez totális hülyeség szerintem. De van egy rétege a férfiaknak, akiknek az a súlyos zavar él a fejében, hogy a szextől a nő értéke csökken, és ő egy képzeletbeli trónusról ítélkezhet, hogy xy csak arra jó, hogy Ő, a Nagyságos Férfi csak belelőjön egy patront, ettől eltekintve nem is ember. Ez tény, de ez nem a többség.


Aki 12 éveseket akar dugni, azokat egytől egyig ki kellene végezni.

De sajnos nagyon beszédesek a számok.

Különféle felmérések szerint olyan 15 és 30% közé tehető azoknak az aránya, akiket molesztáltak gyerekként. Tehát durván az emberek negyedét.

Az elkövető pedig az esetek 98%-ában férfi.

Ezzel tisztában vagyok. Nem fogom korrigálni azt, aki azt mondja, hogy pedofília témában a férfiakat tartja veszélyforrásnak.

De attól viszont undorodom, ha valaki alapnak veszi, hogy konkrétan én is ilyen vagyok.

Mikor én már 20 alattihoz se nyúlnék hozzá.


A nem képesek szerelmesnek lenni is hülyeség, ilyet nem is láttam sok férfi szájából, sokkal inkább férfigyűlölő nő szájából láttam.

Alapja pedig nincs, semmi. A férfiak túlnyomó többsége már volt szerelmes.

Ez nem jelenti azt, hogy jó ember is, és jó társ, csak volt már szerelmes, ennyi.


A sperma lenyelése is röhejes téma ebben a formában.

Biztos van olyan, aki ezért nem lesz szerelmes, de az annyit is ér.

Valójában, ha kicsi értelem is van egy emberben, akkor tudja, hogy ez a téma nem más, mint ÍZLÉS dolga, a szerelemhez nincs semmi köze.

Akiben pedig van empátia, az érti, hogy a spermának van egy fura állaga, meleg, nem túl jó ízű, és ez erősen egyénfüggő, hogy kinek mennyire jön be/ki mennyire tudja tolerálni undor nélkül, és nem erőltetné olyannak, akiben undort kelt.


"És nincs egyetlen férfi sem, aki közbeszólna, hogy hát ez azért nem így van. "

Dehogynem.



-


" Csakhogy nem te vagy az átlag. Valójában kisebbséget képviselsz."

Sajnos tudom.


"A legtöbb férfi egyszerűen egy kis mechanikus dörzsöléstől feláll és eldurran. "

Nekem is feláll és eldurran mechanikus dörzsöléstől.

Csak ez nem jelenti azt, hogy jó is. Ez egy biológiai reakció, a valódi erotikától, élvezettől és kielégüléstől nagyon messze van.

Voltak olyan szexeim, ahol csak így élveztem el (nem olyan nővel voltam, aki nem vonzó és nem is prostival, csak egyszerűen van ilyen, hogy nem jó a szex), és az volt az első gondolatom, hogy kár, hogy erre kiment egy patron, jobb lett volna maszturbálni.

Sajnos az is létező jelenség, hogy akár komoly kapcsolatban le vannak tojva a férfi igényei, az ő élvezete, mert alapnak van véve, hogy ha eldurran, akkor neki jó, örüljön, hogy egyáltalán kap szexet.


"Lehet, hogy neked ez nem pálya, de a lehetőséged ugyanúgy megvan erre."

Teljesen mindegy.

Semmivel nem több és jobb ez a megszólalás, mint amit a kérdező képvisel a nők felé.

Ugyanúgy nem opció nekem a prosti, mint egy nőnek a felajánlkozó férfiak 80-90%-a, akiket a kérdezőhöz hasonló férfiak valid lehetőségnek tartanak.

ma 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kefélés annyira boomer szó, hogy érzem a hagymaszagot.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 anonim ***** válasza:
11%
32. Igazad is van. A mai generációra inkább a maszatolás szó illik.
ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
71%
Szeretkezés. A kefélés ilyen proli, koszos képet fest.
ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
31%
33: a kefélés miért lenne jelentésre a maszatolás ellentéte? Pont annyira lagymatag semmi... himi-humi, mintha kefélgetnél egy adag kutyaszőrt... kb. a maszatolás boomer verziója. Ha már alpáriak akarunk lenni, akkor a b...ás meg a dugás lenne az ellentéte a maszatolásnak. Értelmeséknél meg szeretkezés, ahogy a 34. írja.
ma 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
37%
Nézd, a nők éppen azért keresnek ritkábban csak szexkapcsolatot, mert nekik értéktelenebb. Nem fejlettebbek, szociálisabbak meg fene tudja mit össze nem tudnak itt hordani egyesek (vagy inkább kettesek), hanem mert ha nem is használják ki, de ott a biztos tudat, hogy rövid időn belül tudnának ilyet találni, ha akarnának. Nyilván nem minden nő találna aznap estére megfelelő szexpartnert, hisz nem mindenki feszes testű 20 éves. De 40 alatt nagyon maximum 2 hét alatt biztosan sikerül olyat találni, akihez ő maga is vonzódik legalább testileg, feltéve ha ő maga is hozza az átlagot. 40 felett sem tarthat ez sokkal tovább. Hangsúlyozom, itt szexkapcsolatról van szó, nem örök szerelemről.
ma 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Ha vékony, széparxu, 25 alatti, akkor igy van. Amugy nem
ma 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
75%

Igen. Nincs olyan akivel gusztusom lenne lefeküdni vonz, van kémia is, es még nem is rongyként kezelne mint vmi szexkapcsolatban.

Ez a 3 valahogy nem állt még össze. Szakitás óta vagyok apáca.

ma 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
64%

30 fölötti (de alatta is így volt), vékony, de rút pofájú nő vagyok. Végignélkülöztem a fiatalságom, és persze a jelenem is erről szól. Pedig a libidóm mindig magas volt, most is az. Csak hát nem volt kivel.

Ez nem azt jelenti, hogy EGYÁLTALÁN senki nem jelentkezett volna egy gyors, önző, hátulról, csukott szemmel eü. ürítésre. Nyilván ilyen lett volna, persze csak abból a kategóriából, akitől felváltva kap el a hányinger és a sírhatnék minden ép látású és szaglású nőt.

Őket leszámítva viszont levegő vagyok és voltam is mindig, vagy fanyalgó, fintorgó pofával lenézett, kiröhögött, kigúnyolt szerencsétlen nyomoronc. Nincs olyan, hogy "pár cuki képet fellőni társkeresőre", mert ami így néz ki, mint az én ábrázatom, arról ilyeneket nem lehet. Nincs csábító mosoly bulikában meg sehol, semmilyen mosoly sincs, mert egy ronda fejet az még tovább rondít. Meg mire/kire vigyorogjak, ha vagy rám sem néznek, vagy igen, de olyan fejjel, mintha egy óriási kupac hányást/trágyát/egyéb gusztustalanságot láttak volna meg?


Agyhalál, hogy nektek a nő = szép nő, és azok helyzetét vonatkoztatjátok mindenkire, akinek nem fsz van a lába között, aztán hitetlenkedtek, lepontoztok meg beleálltok, ha valaki szembesít a valósággal.

ma 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
72%
Aki szép nő, valóban talál bárkit, az átlagos talál, de nem biztos, hogy olyant, akivel el is menne, aki meg csúnya nő, nos ő nem talál senkit.De szép nő csak a nők felső 10%-a.
ma 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!