Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak igénytelensége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak igénytelensége miatt fogok egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Csak azt várom el amit nyújtani tudok, legyen autója legyen saját lakása egzisztenciája. A férfiak többsége ezt nem várja el sajnos így egy mamahoteles csóró csaj is simán talál egy pasit magának...
ma 08:20
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
83%
Nem. Valamiért nem téged keresnek a lakással, autóval rendelkező férfiak.
ma 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van saját házam, két autóm, mérnök vagyok. De aki ezzel kezdi az ismerkedést hogy milyen vagyoni hátterem van az nálam egyből kuka🥳
ma 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
69%
Az igénytelenség teljesen mást jelent szerintem, ezt inkább nevezzük preferenciának. Nekem is van saját lakásom és normális egzisztenciám. De csak a közös életcélt, értékrendet és hűséget várom el egy nőtől. 40/f
ma 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
78%

Mit jelent nálad az "igénytelenség" Kérdező? Hány éves vagy?


Milyen társasági körökben forogsz? Szüleidtől, testvéreidtől teljes mértékben függetlenedtél - mind anyagilag, mind érzelmileg?


Ha családot alapítanál, akkor nem egészen biztos, hogy online kell keresgélned. De legyen szerencséd...

ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
78%
Ha így kezded az ismerkedést nem kell csodálkozni hogy senkit nem érdekelsz mert anyagiasnak tűnsz. Ha neked van 3 szintes házad hatalmas telekkel 3 kocsid mert miért ne meg milliókat keresel havonta szerinted ki a frászt fogsz érdekelni ha oda írod hogy ezt várod el a másiktól is? Te nagyon abba a pár százalékba keresel párt de sok szerencsét hogy találj még egy ugyan olyat mint te.
ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
34%

Nézzétek már egy női incel. Szépen zárkóznak a női válaszolók e téren, egyre többször futni bele női incelkérdésekbe és válaszokba.


Szomorú, mert a férfi incelek is borzasztóak, de így megduplázódik az incel-szám.

ma 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
57%

Nagyon sok férfinek van saját autója, lakása és egzisztenciája. Gondolom bármelyik jó lenne neked társnak. Vagy mégse?

A csóró mamahoteles csajokra meg miért irigykedsz? Nekik lehet, hogy egy szerencsés házasodás az egyetlen kiugrási lehetőségük.

Azt meg gondolom te sem hiszed el, hogy egy férfinek ugyanolyan elvárásai vannak, mint egy nőnek. Én pl. megelégszem annyival, hogy egy nő legyen csinos, jólelkű, és lehessen is vele beszélgetni. Nem gondolnám, hogy emiatt én igénytelen lennék, hiszen még az említett kritériumaimmal se sikerült barátnőre lelnem. :,D

ma 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
74%
Nem a férfiak "igénytelensége" miatt hanem azért mert felszínes vagy.
ma 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
19%
Jó de a mamahotel lehet egy 3 szintes kertes ház ahol van 3 külön lakrész, a te lakásod meg egy tűzfalra néző büdös környék vagy bezsúfolt lakóparkos, a kocsid meg viszi a pénzt, és folyton stresszes vagy. Amúgy a 8-asnak igaza van, nagyon sok a stabil egzisztenciával rendelkező férfi, bizonyos hobbikon és nyaralásokon lehet őket megtalálni, szívesen. Még túl sokan is vannak és marha nagyra vannak a pénzükkel, kikapcsolódni csak úgy tudnak ha költenek rá máshogy nem megy nekik.
ma 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
72%
Kicsit kamunak tűnik a kérdés, sok normális egzisztenciával rendelkező férfi van, aki párt keres. Persze olyan is akad, aki nem.
ma 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!