Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak igénytelensége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak igénytelensége miatt fogok egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Csak azt várom el amit nyújtani tudok, legyen autója legyen saját lakása egzisztenciája. A férfiak többsége ezt nem várja el sajnos így egy mamahoteles csóró csaj is simán talál egy pasit magának...
ma 08:20
1 2 3
 11/25 A kérdező kommentje:
Én vagyok a férfi félreértettétek
ma 09:10
 12/25 anonim ***** válasza:

A legtöbb férfi akinek sikere van nagyon jól tudja ezt magáról és irtózik az olyan nőktől akinek csak arra kellene vagy csak amiatt tetszik mert megvannak az anyagiak. Ezek értelmes férfiak és eléggé magasra teszik a lécet.


Van ez a tévhit, városi legenda hogy a jól menő pasik ostobák és nem látnak át ezen. Nekik pont egy olyan nő kell akinek helyén van az a szíve és nem érdekből ismerkedik.

ma 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
21%
4: Jelentve is lett, mégse szedik le, pedig tuti nem nő.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:
14. FÉRFI vagyok mondom.....
ma 09:28
 15/25 A kérdező kommentje:
Arra gondolok hogy a férfi társaimnak mindegy.. nem fontos nekik hogy a nőnek lakása legyen jogsija legyen
ma 09:30
 16/25 anonim ***** válasza:
76%
És ez hogy függ össze azzal, hogy nem kellesz a nőknek akiknek lakása, kocsija, stb. van?
ma 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 A kérdező kommentje:
16. nem függ össze... de ők már foglaltak
ma 09:40
 18/25 anonim ***** válasza:

Nem értem, hogy ez miért zavar :)


Hiába van meg mindened anyagi téren mégsem kellesz a nőknek....hát van ez így...

ma 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Szoval aki nem várja el ugyanezt az igénytelen. Értem
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
87%
A személyiséged miatt fogsz egyedül maradni.
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!