Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak igénytelensége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak igénytelensége miatt fogok egyedül maradni?

Figyelt kérdés
Csak azt várom el amit nyújtani tudok, legyen autója legyen saját lakása egzisztenciája. A férfiak többsége ezt nem várja el sajnos így egy mamahoteles csóró csaj is simán talál egy pasit magának...
ma 08:20
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

Azt értem, hogy nem akarsz élősködő nőt, aki csak lehúz téged anyagilag, de mi a francnak kell, hogy autója is legyen? Mondjuk ha valaki bent lakik Budapest belvárosában, mi a bánatnak lenne autója?


Értem, hogy troll vagy, de még abból is a legostobább fajta...

ma 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
21 csak kérdem...nekem holt mindegy van e kocsija vagy sem. De aki Budapesten él az ki se mozdul onnan?
ma 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
72%
Tényleg nem értem a problémád. A szerinted igénytelen palik viszik a számodra nem megfelelő nőket és ez téged zavar? Attól még ott vannak a neked kellő nők. Na ja, nekik meg te nem kellesz. De hogy függ össze a kettő?
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
61%

Nekem tetszik most egy átlag közeli nő, nagyon. De úgy érzem átlagos pasiként esélyem sincs nála.

Hova válogatnak a nők?

ma 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
15 Akkor lehet hogy egyedül maradsz, ugyanis sokkal több a jobb módú férfi mint nő.
ma 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!