Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik a legnagyobb hátrány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legnagyobb hátrány amitől nem tudnál eltekinteni és ezer off a férfi ?

Figyelt kérdés
Kérlek csak akkor szavazz ha nő vagy.

okt. 2. 10:24
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
5-6-7-8 instant ❌️❌️❌️❌️
okt. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 A kérdező kommentje:
Mi bajotok van azzal ha valaki önállóan albérletben él? A mamahotelt még megértem hogy gáz 30 as korosztályban. De a legtöbb család nem gazdag. Nincs öröklés. Nincs segítség. Mégis hogy lehetne mindenkinek saját lakása. Egy szakmunkás + érettségivel férfiként nem lehet nagyon 400 ezer nettónál többet keresni. És az a pénz csak az épphogy élhen halas ellen elég. Egy saját lakáshoz 30 év hétköznapi melós év kell. Szóval szerintem irreális elvárás.
okt. 2. 12:08
 23/34 anonim ***** válasza:
Az utolsó kettő nem zavar, a többi off.
okt. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
81%
Nálam a saját lakás a belépő szint. Azért, mert nekem is van. Valahol mindenki a saját kategóriájában mazsolázik, én se adnám le a szintet senki kedvéért. Az autó nálam nem feltétel, nekem sincs, Pesten élek, jó a tömegközlekedés. Az autó nem tartja az értékét, mint egy lakás, beruházásnak nem jó és csak viszi a pénzt. Nem várom el, hogy menő állása legyen, de azt igen, hogy stabil munkahelye legyen, amiből gond nélkül fenntartja magát és olykor szórakozásra, nyaralásra is futja. Nem várom el, hogy költsön rám, ajándékokat vegyen. Azt viszont igen (és csodálkozom, hogy ez nincs a felsorolásban), hogy megcsináljon mindent maga után, legyen az mosás, főzés, takarítás. Tehát legyen felnőtt férfi. Legyen rend és tisztaságszerető és ne mástól várja megcsinálni ezt. Egyáltalán nem várom el, hogy kockás hasa legyen, de ne legyen túlsúlyos. Arcra minimum átlagos legyen. Farok méret hidegen hagy, addig amíg átlagos tartományba esik (12-20 centi). Magasságnál annyi elvárásom van, hogy legyen legalább 170 centi, mert én 165 centi vagyok és legalább egy kicsit legyen magasabb nálam. Szóval vannak dolgok, amikben magasabbak az elvárásaim és vannak amikben nem különösebben. Összességében azt várom el a másiktól, amit én is nyújtani tudok. Nem nézem le azokat, akik ezt a szintet nem tudják hozni, mert mindenkinek másak a lehetőségei az életben. De összejönni csak olyannal fogok, aki olyan, mint én.
okt. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
23%

22

Akkor én irreális elvarast teljesitettem, ugyanis nekem van sajat lakasom. (Nem, nem raktak alam) Ha nekem ment nőként, nehogy már egy pasinak ne menjen!



"Egy szakmunkás + érettségivel férfiként nem lehet nagyon 400 ezer nettónál többet keresni"

- Ezt nem vitatja senki, 😊 a jó hír, hogy bármikor tanulhatsz tovább! Javaslom az IT szektort. Szivesen! 🤞

okt. 2. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
24-est tuti nem nő írta
okt. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
59%

A verseny szféra nem stabil állás, hanem a húsdaráló. Azért húsdaráló, mert többen vannak kevesebb helyre. Cserébe természetesen jobban fizet, de manapság tényleg túltermelés van diplomásból, amit a diplomás munkahelyek száma egyáltalán nem követ le. Szóval elég sokértelműek a válaszok.


Stabilitás kell-kockáztasson

Ne költsön rám-legyen pénze

Jó egyedül-valaki tegyen hozzá valamit az életemhez vagy nyújtsa szögre ugyan azt amit én....😅

okt. 2. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:

27

Hozzánk nem kell diploma, csak nyelvtudas, minel tobb!!!

okt. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
60%

Az ilyen elvárásoknál sosincs odaírva, hogy hány évesen. Amikor 20 évesen utoljára ismerkedtem, nem volt szempont a lakás, vagy a fizetés. A diploma is csak annyira, hogy legyen legalább folyamatban. Az, hogy nálam legyen magasabb (én 168 vagyok, szóval nem megugorhatatlan), ne legyen 10+ évvel idősebb, ne legyen nagyon elhizva (pár plusz kiló nem számít) az viszont alap. A férjem sem keresett jól, nem volt kész a diplomája, 5 fiúval lakott együtt egy albiban amikor összejöttünk. Együtt építettünk fel mindent.


Ha most újra ismerkednem kellene, 30 körül, már elvarnék diplomát, legalább 500 nettót (nekem is van annyi), saját lakást vagy legalábbis jelentős megtakarítást, amivel közösen lehet valamit csinálni. 30 évesen már nem várnék senkire, amíg összekapja magát.

okt. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
26: 24 vagyok és meglep, hogy szerinted nem vagyok nő.. A mondandómnak mégis melyik része volt az, amiből azt szűrted le, hogy férfi vagyok? Tényleg kíváncsi vagyok, mert tök őszintén leírtam, hogy mit várok el egy férfitól, erre megvádolnak, hogy férfi vagyok😄
okt. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!