Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nagyobb hátrány az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nagyobb hátrány az ismerkedésben, ha egy férfinak nincs jogosítványa mintha egy nőnek nem lenne?

Figyelt kérdés
ma 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, hogy nincs.
ma 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert a nők férfiakkal ismerkednek a férfiak meg nőkkel. A két nem elvárásai nem mindig vannak szinkronban. Én, ha férfi lennék is elvárnám, mert sokkal praktikusabb a két sofőr, két autó felállás. De, több férfi nem várja ezt el, mint nő így nagyobb hátrány, ha a pasinak nincs, mint, ha a nőnek. Sok mindennel van így a párkeresésben.
ma 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

#2 Itt csak jogosítványról volt szó, nem autóról.

"Én, ha férfi lennék is elvárnám, mert sokkal praktikusabb a két sofőr, két autó felállás."

Már csak erre céloztam.

ma 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem nőként van, de ha a párom tősgyökeres budapesti lenne, akkor nem zavarna, mert én is az vagyok, és ha nem vidékre vagy nagyon hülye időpontban vagy útvonalon közlekedek, akkor hülye lennék kocsiba ülni, bkv-zni meg jogsi nélkül is lehet.

Ha a párom vidéki lenne olyan településen, ahova nem igazán megoldott a tömegközlekedés, akkor feszélyezne, mert túl sokszor kellene azt éreznem, hogy én valamit letettem az asztalra, ami megkönnyíti az életünket, ő meg ugyanezt nem tette meg.

ma 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

3, de, ha jogsi sincs, akkor két autó se lesz,vagy legalábbis értelme nem sok lenne :D

Persze, itt a jogsi volt a kérdés, de, aki 30+ nem szerzett jogsit, valószínűleg nem is fog így bukik az egész mutatvány.

ma 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#5 Dehogynem.Nagyon sok olyan embert ismerek, akinek 30 éves kora felett lett jogosítványa.
ma 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
#5 Akinek meg ugye a közeljövőben nincs kilátásba, hogy vezetni fog, annak tényleg totál felesleges a jogosítvány.Nem egy olyan embert is ismerek, aki tizen, huszonévesen levizsgázott, de nem tudott autót venni, gyakorolni.Így mire 10 év múlva odaért, újra kellett tanulnia vezetni, mert a vizsga óta egy percet sem volt erre lehetősége.
ma 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát mert az olyan nagyon cukcsi filmes hatásvadász romcsi jelenet, amikor randi után a macsó férfiállat hazaviszi a cicababát, aki hálája jeléül fel is hívhatja egy kis lepedőpartira. Fordítva ez olyan furimuri lenne.

Legalábbis ez lett volna a szerintem válasz. Gyakorlatban pedig a praktikus szempont a sorsdöntő. Attól lesz egy férfi férfiasabb a nő szemében, ha tapasztalt az autóvezetésben is, és bármikor mozgósítható, ha a nőnek szüksége van rá. Egy nő viszont attól semmivel sem lesz nőiesebb, hogy van jogsija.

ma 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#7-es bocsánat, félrenyomtam, fel akartalak pontozni. Teljesen igazad van, ha nincs lehetőség autót vezetni, semmi értelme jogosítványt szerezni. Nagyon hamar el lehet felejteni, nem beszélve az állandóan növekvő forgalomról, nehezedő parkolásról. Még emlékszem kezdő koromra, mennyire más volt az oktató nélkül kimenni a forgalomba, ráadásul apu autóját vezethettem csak néhanapján.

N

ma 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
63%

#9 Semmi baj, kedves tőled.

Hát igen, ez sajnos sokakkal megesik.A testvérem is így járt.

Nekem meg már a szüleim nem is fizették ki a jogosítványt, így én inkább vártam addig, amíg tudtam autót is venni.

ma 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!